DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl - rozhovor před turnajem KSW 61. Chci zůstat ve welterové...

Patrik Kincl – rozhovor před turnajem KSW 61. Chci zůstat ve welterové váze!

Už v sobotu čeká Patrika Kincla druhý zápas pod křídly největší polské organizace MMA. Na turnaji KSW 61 se utká s domácím bojovníkem Tomaszem Romanowskim.

Zdroj: XFN

Patrik Kincl patří mezi legendy českého MMA. V minulosti bojoval pod křídly organizací ABC (nyní ACA) nebo XFN, kde se utkal s takovými bojovníky, jako jsou Albert Duraev nebo Karlos Vémola. Svůj debut v KSW absolvoval v prosinci loňského roku na galavečeru KSW 57, kde už v prvním kole knokautoval Tomasze Drwala.

Svoji premiéru v polské organizaci si přitom měl odbýt již dříve, protože se měl utkat už na turnaji KSW 50 s Robertem Soldicem a na turnaji KSW 53 s Michalem Materlou. Ani v jednom případě tedy k zápasu nedošlo. Nejprve to bylo kvůli Kinclově zranění, poté kvůli pandemii koronaviru. Nyní se tedy Patrik Kincl vrací do welterové váhy, kde si chce opět vyšlapat cestičku k zápasu s “Robocopem”.

Během setkání s médii, které předchází samotnému turnaji, Patrik novinářům řekl, co od svého druhého zápasu v KSW čeká. Ví, že jej nečeká nic lehkého, ale má připravených pár trumfů a chce svého soupeře předčit hlavně technikou. V rozhovoru také zmínil, že hodlá zůstat ve welterové váze, protože se na střední váhu necítí.

Tomasze Romanowského můžeme pokládat za veterána polské MMA scény. V minulosti bojoval v organizacích Babilon a FEN. Romanowski v oktagonu neprohrál tři roky a veze se na šňůře osmi výher v řadě. V loňském roce zvítězil v polské show “Tylko jeden”, což je obdoba show The Ultimate Fighter, kterou pořádá UFC a zajistil si tak angažmá v KSW.

Zdroj: In The Cage | Facebook MMAmag

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ