Jared Cannonier si v zápase s Robertem Whittakerem zlomil ruku

Jared Cannonier si během zápasu s Robertem Whittakerem, na turnaji UFC 254, zlomil ruku. Zranění levé ruky mu přivodil Whittaker kopem v úvodu souboje. Cannonier s ním pak přesto dokázal bojovat plná tři kola.

Embed from Getty Images

“The Killa Gorilla” v utkání s bývalým šampionem střední váhy prohrál na body a jak informoval na sociálních sítích, během zápasu si poranil levou ruku.

“Zápas se nevyvíjel tak, jak jsem si představoval, ale přesto jsem zůstal pozitivní a jsem spokojený s tím, jak jsem bojoval, obzvláště, když vezmu v úvahu všechny faktory. Robert mi hned svým prvním kopem zlomil kost v levé ruce. Pak už jsem nemohl najít svůj rytmus, prosadit si to svoje a vyhrát. Roberte, splnil jsi veškerá moje očekávání. Gratuluji. Přeji vám veselé Vánoce a radost z nového přírůstku. Byl to úžasný zážitek. Už se nemůžu dočkat dalšího zápasu.”

Pro Jareda Cannoniera (13-5) to byla první porážka ve střední váze UFC. Před soubojem s Whittakerem zvítězil ve třech utkáních po sobě, když porazil například Jacka Hermanssona nebo Andersona Silvu. Ze 13 vítězných utkání v kariéře, vyhrál 11 před časem.

Zdroj: Instagram Jared Cannonier

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA