Sobota, 4 února, 2023
DomůBellatorDějí se tu hrozné věci! Šampion BELLATORU Yaroslav Amosov hovoří o aktuální...

Dějí se tu hrozné věci! Šampion BELLATORU Yaroslav Amosov hovoří o aktuální situaci na Ukrajině

Šampion organizace BELLATOR MMA ve velterové váze Yaroslav Amosov zveřejnil video, ve kterém popsal, jaká je v současnosti situace na Ukrajině.

Yaroslav Amosov, neporažený šampion BELLATORU ve velterové váze, se připojil k mnoha dalším ukrajinským bojovníkům a sportovcům, kteří brání svou zemi před ruskými útočníky. Téměř tři týdny po ruské invazi na Ukrajinu Amosov sdílel na Instagramu video, ve kterém se obrací především k Rusům a říká, že se tam dějí hrozné věci a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo v dohledné době přestat.

„Zdravím všechny. Chtěl jsem říct, že o této speciální operaci už mluvila spousta lidí. Nezachraňujete nás. My se bráníme sami. Ruská vojska přišla na naše území a mluví o tom, že nás přišla zachraňovat? To je zajímavé, koho jste v tomto domě zachránili? A to je jen zlomek. Shazují bomby na sirotčince a obyčejné domy. Střílejí na civilisty.“

„Dějí se tu hrozné věci. Nechápu ty lidi, kteří nevěří tomu, co se u nás děje, dívají se na televizi a myslí si, že je u nás všechno v pořádku. Věří, že nás ruský lid zachraňuje. Nezachraňujete nás. Nevím, jak lidé na Ukrajině odpustí Rusku to, co udělalo naší zemi. A to ještě není konec.“

Amosov na záběrech, kde je zřetelně slyšet střelbu a výbuchy, říká, že navzdory tomu, že se na Ukrajině dějí hrozné věci, je přesvědčen, že válku vyhrají a ruskou invazi ukončí.

„Mnoho lidí umírá. Nevím, jak můžete lidem, kteří žijí na Ukrajině, říkat, co se tady děje. Vidím to na vlastní oči, slyším to a jsem si jistý, že to slyšíte také. Naše země se ubrání, naše země zvítězí. Náš národ táhne za jeden provaz a naše země je nejlepší zemí na světě.“

Neporažený Yaroslav „Dynamo“ Amosov má v současnosti na kontě 26 vítězných zápasů v MMA. Při svém posledním vystoupení na akci BELLATOR 260 porazil Douglase Limu na body a získal titul ve velterové váze.

Ukrajinský bojovník by měl obhajovat svůj mistrovský pás na květnové show organizace BELLATOR v Londýně, kde by se měl, v zápase večera, utkat s Michaelem „MVP“ Pagem. V tuto chvíli je však krajně nepravděpodobné, že k tomuto zápasu dojde.

Zdroj: Instagram Yaroslav Amosov


Sleduj turnaj UFC FIGHT NIGHT: Lewis vs. Spivak ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 4.2. na neděli 5.2.


Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ