DomůBellatorDějí se tu hrozné věci! Šampion BELLATORU Yaroslav Amosov hovoří o aktuální...

Dějí se tu hrozné věci! Šampion BELLATORU Yaroslav Amosov hovoří o aktuální situaci na Ukrajině

Šampion organizace BELLATOR MMA ve velterové váze Yaroslav Amosov zveřejnil video, ve kterém popsal, jaká je v současnosti situace na Ukrajině.

Yaroslav Amosov, neporažený šampion BELLATORU ve velterové váze, se připojil k mnoha dalším ukrajinským bojovníkům a sportovcům, kteří brání svou zemi před ruskými útočníky. Téměř tři týdny po ruské invazi na Ukrajinu Amosov sdílel na Instagramu video, ve kterém se obrací především k Rusům a říká, že se tam dějí hrozné věci a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo v dohledné době přestat.

“Zdravím všechny. Chtěl jsem říct, že o této speciální operaci už mluvila spousta lidí. Nezachraňujete nás. My se bráníme sami. Ruská vojska přišla na naše území a mluví o tom, že nás přišla zachraňovat? To je zajímavé, koho jste v tomto domě zachránili? A to je jen zlomek. Shazují bomby na sirotčince a obyčejné domy. Střílejí na civilisty.”

“Dějí se tu hrozné věci. Nechápu ty lidi, kteří nevěří tomu, co se u nás děje, dívají se na televizi a myslí si, že je u nás všechno v pořádku. Věří, že nás ruský lid zachraňuje. Nezachraňujete nás. Nevím, jak lidé na Ukrajině odpustí Rusku to, co udělalo naší zemi. A to ještě není konec.”

Amosov na záběrech, kde je zřetelně slyšet střelbu a výbuchy, říká, že navzdory tomu, že se na Ukrajině dějí hrozné věci, je přesvědčen, že válku vyhrají a ruskou invazi ukončí.

“Mnoho lidí umírá. Nevím, jak můžete lidem, kteří žijí na Ukrajině, říkat, co se tady děje. Vidím to na vlastní oči, slyším to a jsem si jistý, že to slyšíte také. Naše země se ubrání, naše země zvítězí. Náš národ táhne za jeden provaz a naše země je nejlepší zemí na světě.”

Neporažený Yaroslav “Dynamo” Amosov má v současnosti na kontě 26 vítězných zápasů v MMA. Při svém posledním vystoupení na akci BELLATOR 260 porazil Douglase Limu na body a získal titul ve velterové váze.

Ukrajinský bojovník by měl obhajovat svůj mistrovský pás na květnové show organizace BELLATOR v Londýně, kde by se měl, v zápase večera, utkat s Michaelem “MVP” Pagem. V tuto chvíli je však krajně nepravděpodobné, že k tomuto zápasu dojde.

Zdroj: Instagram Yaroslav Amosov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ