DomůBellatorYaroslav Amosov nedal Limovi šanci a stal se novým šampionem BELLATORU!

Yaroslav Amosov nedal Limovi šanci a stal se novým šampionem BELLATORU!

Organizace BELLATOR MMA má nového šampiona ve velterové váze díky dominantnímu výkonu Yaroslava Amosova, který v hlavním zápase turnaje BELLATOR 260 po pět kol školil, nyní již bývalého šampiona, Douglase Limu a získal tak zasloužené vítězství.

Během pěti kol Amosov využil svůj zápasnický styl k několika takedownům a po celou dobu souboje neutralizoval Limovy nejsilnější zbraně. To se mu dařilo zejména z toho důvodu, že Lima nedokázal najít způsob, jak se dostat ze země zpět na nohy.

Každé kolo bylo v podstatě stejné. Amosov využíval svých vynikajících grapplingových a sambo dovedností, které vedly k takedownům a následnému držení stávajícího šampiona na zemi. To vše k velké nelibosti fanoušků, kteří při každém takedownu bučeli. Díky stanovené taktice však Amosov našel recept na úspěch.

Yaroslav Amosov si vylepšil rekord na 26-0 a může se začít připravovat na možnou obhajobu titulu proti Michaelu Pageovi. Lima mezitím utrpěl druhou porážku v řadě a přišel o pás šampiona velterové váhy.

Zdroj: BELLATOR MMA | Twitter BELLATOR MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ