DomůCZ/SK MMAŠéf RFA Marhanský říká, že nemá problém Lea Brichtu z OKTAGONU vyplatit....

Šéf RFA Marhanský říká, že nemá problém Lea Brichtu z OKTAGONU vyplatit. Chce zakopat válečnou sekeru!

Promotér nově vzniklé organizace RFA Boris Marhanský se ve svém posledním rozhovoru opět vrátil ke kauze Lea Brichty, který má mít stále platnou smlouvu s OKTAGON MMA.

Zdroj: OKTAGON MMA

“Nechceme mu bránit co se týká zahraničí, chceme mu pomoci, aby se tam dostal, aby měl i takové zápasy. Leo má skutečně potenciál stát se možná nejlepším na světě, podobně jako například Sebastian Fapšo.”

“Na první schůzce Pavel Touš nedokázal říct, jestli Leovi končí smlouva. Leo si myslel, že už má za sebou poslední zápas. Mělo dojít k výměně smlouvy, měl se k ní dostat a zatím se k ní nedostal.”

“Teď už vím, že je to dokonce ve fázi, kdy neviděl ani originál. V současné době to řeší jeho nový management, aby se zjistilo, kde je vlastně pravda. Podepsal s námi smlouvu o smlouvě budoucí, takže kdyby tam měl ještě ten jeden zápas, hned poté, jak se uskuteční, tak přestoupí k nám. Pokud smlouvu nemá, je automaticky naším bojovníkem,” řekl promotér RFA Boris Marhanský.

Vzhledem k těmto komplikacím ohledně Leovy nejasné smlouvy se nabízí otázka, zda si Leo neměl nejprve vyřešit své staré smluvní vztahy a teprve poté se pustit do spolupráce s novou organizací. Na to Boris Marhanský odpověděl, že je to záležitost managementu bojovníka, protože bojovníci s největší pravděpodobností nemají právní vzdělání a tak nerozumí právním formulacím ve smlouvách.

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Podaří se Davidu Kozmovi uhájit pás v souboji s Bojanem Veličkovičem? >>>

Boris Marhanský uvedl, že podle jeho informací se jedná pouze o ústní dohodu mezi OKTAGONEM a Leem Brichtou a podle jeho slov si ani sám Brichta nemyslí, že by původní smlouvu podepsal.

“U nás to funguje tak, že smlouvu pošleme předem e-mailem, aby si ji zápasník mohl prostudovat a s někým si ji projít. Podepisujeme každou stránku smlouvy, aby se v budoucnu nemohlo stát, že někdo řekne, že nějaká stránka při podpisu smlouvy nebyla.”

“Samozřejmě, pokud Leo neví, že tu smlouvu podepsal, a on si myslí, že ji nepodepsal a existuje nějaká ústní dohoda, tak si tu smlouvu vyžádal. Ale když se k němu nic nedostalo, tak to tak i bral. Pokud jsem slyšel, tak mu byla vyměřena docela vysoká smluvní pokuta, pravděpodobně několik desítek násobků toho, co tam vydělával. Ani to mi nepřijde vůči němu fér. Nyní má ale nový management, který za něj bude tvrdě bojovat.”

“Opravdu si myslím, zvláště když vím, co se okolo toho děje, že možná žádná smlouva ani není. Myslím, že Leo teď možná bude skutečně volný a bude nás reprezentovat už na našem prvním galavečeru. Kdyby tomu tak nebylo a viděl bych, jak druhá organizace mluví o tom, že do něj investovala spoustu peněz a teď jim odešel, mluvím za sebe a své kolegy, neměli bychom problém jim zaplatit celou částku, kterou mu dali za poslední čtyři zápasy. Aby byli klidní a neměli pocit, že o něco přišli. My o Lea opravdu stojíme, vážíme si ho jako bojovníka i jako člověka. My se mu budeme snažit pouze pomáhat.”

Na otázku, o jakou konkrétní částku se jedná, Marhanský odpověděl, že se pohybujeme kolem deseti tisíc eur, které měl Leo Brichta dostat za své poslední čtyři zápasy v organizaci OKTAGON MMA.

“S tím bychom prostě neměli problém, pokud by šlo o zakopání nějaké té válečné sekery. Leo bude u nás, bude šťastný, možná se jednou vrátí nebo odejde někam do zahraničí. A tím bych chtěl celou věc nějak uzavřít.”

Sleduj turnaj OKTAGON 29: Kozma vs. Veličkovič ŽIVĚ a ZDARMA

Titulový souboj jak má být. Uhájí David Kozma svůj pás v souboji s extrémně nebezpečným Bojanem Veličkovičem? A těšit se můžete i na další hvězdy OKTAGONU: Mikulášek, Ryšavý, Kuzník, Široký a další. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 4.12. večer.

Zdroj: Startitup

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ