DomůUFCMiesha Tate pochybuje o výhře Amandy Nunes v odvetě s Juliannou Penou:...

Miesha Tate pochybuje o výhře Amandy Nunes v odvetě s Juliannou Penou: Jakmile tě někdo sesadí z trůnu, zanechá to v tobě stopu

Miesha Tate nevidí návrat Amandy Nunes na trůn ženské bantamové váhy příliš optimisticky. Bojovnice věří, že pokud dojde k odvetě mezi Brazilkou a Juliannou Penou, vítězkou zápasu se opět stane Američanka.

Amanda Nunes přišla na turnaji UFC 269 o pás šampionky bantamové váhy, když ji její soupeřka Julianna Pena donutila ve druhém kole odklepat. Bezprostředně po tomto souboji se Nunes nechala slyšet, že chce odvetu a Pena souhlasila.

Miesha Tate se však domnívá, že i kdyby k odvetě došlo, pás zůstane americké bojovnici. “Cupcake” má pro toto tvrzení několik argumentů a určitě ví, o čem mluví. V minulosti totiž byla v podobné situaci jako Amanda Nunes.

“Jakmile vás někdo sesadí z trůnu, zanechá to na vás stopy. Pak se snažíte napravit věci, které se nepovedly, a dochází k určité změně psychiky. Dovedu si představit, že je velkou výzvou vrátit se zpět a postavit se člověku, který přišel na to, jak vaši Pandořinu skříňku otevřít. Pak ale nemáte příležitost vyzkoušet nové věci na někom jiném.”

Pro Amandu Nunes to byla první prohra od roku 2014, kdy na turnaji UFC 178 prohrála v prvním kole TKO s Cat Zingano.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ