DomůUFCMiesha Tate pochybuje o výhře Amandy Nunes v odvetě s Juliannou Penou:...

Miesha Tate pochybuje o výhře Amandy Nunes v odvetě s Juliannou Penou: Jakmile tě někdo sesadí z trůnu, zanechá to v tobě stopu

Miesha Tate nevidí návrat Amandy Nunes na trůn ženské bantamové váhy příliš optimisticky. Bojovnice věří, že pokud dojde k odvetě mezi Brazilkou a Juliannou Penou, vítězkou zápasu se opět stane Američanka.

Amanda Nunes přišla na turnaji UFC 269 o pás šampionky bantamové váhy, když ji její soupeřka Julianna Pena donutila ve druhém kole odklepat. Bezprostředně po tomto souboji se Nunes nechala slyšet, že chce odvetu a Pena souhlasila.

Miesha Tate se však domnívá, že i kdyby k odvetě došlo, pás zůstane americké bojovnici. “Cupcake” má pro toto tvrzení několik argumentů a určitě ví, o čem mluví. V minulosti totiž byla v podobné situaci jako Amanda Nunes.

“Jakmile vás někdo sesadí z trůnu, zanechá to na vás stopy. Pak se snažíte napravit věci, které se nepovedly, a dochází k určité změně psychiky. Dovedu si představit, že je velkou výzvou vrátit se zpět a postavit se člověku, který přišel na to, jak vaši Pandořinu skříňku otevřít. Pak ale nemáte příležitost vyzkoušet nové věci na někom jiném.”

Pro Amandu Nunes to byla první prohra od roku 2014, kdy na turnaji UFC 178 prohrála v prvním kole TKO s Cat Zingano.

Zdroj: BJ Penn

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ