DomůUFCPodívejte se na nejlepší knokauty, které byly k vidění v UFC během...

Podívejte se na nejlepší knokauty, které byly k vidění v UFC během první poloviny letošního roku

Organizace UFC shrnula prvních šest měsíců letošního roku a vybrala desítku nejlepších knokautů, které fanoušci v jejím oktagonu letos viděli.

Zdroj: UFC

UFC v první polovině roku 2021 uspořádala neuvěřitelných 22 galavečerů. Nyní se organizace rozhodla připomenout svým fanouškům desítku nejlepších knokautů, které na těchto turnajích měli možnost vidět. Nás může těšit, že se do přehledu dostal i “loket z pekla”, kterým Jiří Procházka knokautoval Dominicka Reyese.

Nejbližší akcí organizace UFC bude galavečer s pořadovým číslem 264, který se uskuteční v T-Mobile Areně v Las Vegas. Vstupenky na tuto akci byly bleskově vyprodány, takže na tribunách bude sedět více než 20 tisíc diváků. V hlavním zápase večera si to potřetí v kariéře rozdají Dustin Poirier a Conor McGregor.

Zdroj: YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ