Šéf Bellatoru Scott Coker chce angažovat Logana Paula

Logan Paul v exhibičním boxerském zápase remizoval s Floydem Mayweatherem a nyní dostává nabídky od velkých promotérů a organizací na další souboje a to nejen v boxu.

Zdroj: Erik Drost, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Logan Paul a Floyd Mayweather se spolu v Miami utkali v exhibičním boxerském utkání. Zajímavé je, že bývalý šampion několika váhových kategorií v boxu nedokázal populárního youtubera zastavit. A co víc, v souboji byly chvíle, ve kterých byl Paul lepší. Logan mnohé velice překvapil. Například Scott Coker, šéf organizace BELLATOR MMA, by neváhal youtubera angažovat.

Sledovat všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete také ZDE.

“MMA? Proč ne!”

Řekl Paul na pozápasové tiskové konferenci.

“Nejsem špatným grapplerem. V minulosti jsem hodně trénoval. Můžu to zkusit.”

A Scott Coker reagoval:

“Souhlasím. Ten kluk ukázal, že může čelit samotnému Floydovi. Na střední škole dělal wrestling, takže je pravděpodobné, že se mu v MMA bude dařit ještě lépe. Jestli chce zkusit MMA, můžu mu dát kontrakt.”

“Nic si nenalhávejme. Kdo by s Floydem vydržel 8 kol? Byly chvíle, kdy Mayweather chtěl Logana ukončit za každou cenu, ale nepovedlo se mu to. Podle mě si Paul získal respekt. A hlavně zvýšil svou cenu na trhu.”

“Mluvil jsem s Loganem před několika lety. Tehdy odmítl zápas v MMA, chtěl se soustředit na box. Ale řekl jsem mu, že se k našemu rozhovoru můžeme kdykoli vrátit. A já doufám, že se na mě obrátí.”

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
BellatorZahraniční MMA