DomůBellatorŠéf Bellatoru Scott Coker chce angažovat Logana Paula

Šéf Bellatoru Scott Coker chce angažovat Logana Paula

Logan Paul v exhibičním boxerském zápase remizoval s Floydem Mayweatherem a nyní dostává nabídky od velkých promotérů a organizací na další souboje a to nejen v boxu.

Zdroj: Erik Drost, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Logan Paul a Floyd Mayweather se spolu v Miami utkali v exhibičním boxerském utkání. Zajímavé je, že bývalý šampion několika váhových kategorií v boxu nedokázal populárního youtubera zastavit. A co víc, v souboji byly chvíle, ve kterých byl Paul lepší. Logan mnohé velice překvapil. Například Scott Coker, šéf organizace BELLATOR MMA, by neváhal youtubera angažovat.

Sledovat všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete také ZDE.

“MMA? Proč ne!”

Řekl Paul na pozápasové tiskové konferenci.

“Nejsem špatným grapplerem. V minulosti jsem hodně trénoval. Můžu to zkusit.”

A Scott Coker reagoval:

“Souhlasím. Ten kluk ukázal, že může čelit samotnému Floydovi. Na střední škole dělal wrestling, takže je pravděpodobné, že se mu v MMA bude dařit ještě lépe. Jestli chce zkusit MMA, můžu mu dát kontrakt.”

“Nic si nenalhávejme. Kdo by s Floydem vydržel 8 kol? Byly chvíle, kdy Mayweather chtěl Logana ukončit za každou cenu, ale nepovedlo se mu to. Podle mě si Paul získal respekt. A hlavně zvýšil svou cenu na trhu.”

“Mluvil jsem s Loganem před několika lety. Tehdy odmítl zápas v MMA, chtěl se soustředit na box. Ale řekl jsem mu, že se k našemu rozhovoru můžeme kdykoli vrátit. A já doufám, že se na mě obrátí.”

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ