DomůUFCColby Covington o souboji s Masvidalem: 5. března se probudí v nemocnici!

Colby Covington o souboji s Masvidalem: 5. března se probudí v nemocnici!

Colby Covington se na turnaji UFC 272 utká s Jorgem Masvidalem. “Chaos” se nyní nechal slyšet, že svému bývalému dobrému příteli v ničem nesleví.

Covington a Masvidal spolu svého času nejen trénovali, ale také se spřátelili. V určitém okamžiku se všechno změnilo a po přátelském vztahu nezbyla ani stopa. Místo toho se objevila oboustranná nenávist. A díky ní bude březnový souboj obou mužů ostře sledovanou událostí.

Necelé dva měsíce před zápasem “Chaos” ujišťuje, že do zápasu půjde plně připraven a střetnutí skončí pro Masvidala velmi zvláštním způsobem:

“Posunul jsem svůj trénink na zcela novou úroveň. Trénuji tvrději, pilněji a precizněji, než za celou svou dosavadní kariéru. V oktagonu se zbavuji emocí, je to čistý byznys. Jorgeho po tom galavečeru čeká nepříjemný budíček. Bez ohledu na to, kolik mu UFC zaplatí, až se 5. března probudí v nemocnici, zjistí, že za tohle žádné peníze nestojí.”

Colby Covington naposledy bojoval v listopadu loňského roku, kdy na turnaji UFC 268 prohrál s Kamaru Usmanem na body. Bylo to jeho druhé střetnutí se šampionem veltrové váhy. V prosinci 2019 s ním prohrál v pátém kole TKO.

Zdroj: UFC | YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ