DomůUFCZáběry z loňského zatčení Jona Jonese, kde naříká a spílá policistům. Pak...

Záběry z loňského zatčení Jona Jonese, kde naříká a spílá policistům. Pak se “Bones” udeří hlavou o kapotu auta.

V loňském roce měl Jon Jones další střet se zákonem a byl zatčen policií v Las Vegas. Byl obviněn z ublížení na zdraví a domácího násilí vůči své snoubence Jessie Moses.

Nakonec byl případ odložen. Důsledkem celé situace pak bylo i Jonesovo vyhození z klubu JacksonWink MMA, kde se dlouhá léta připravoval na zápasy v oktagonu UFC.

Nyní se objevily záběry ze zatýkání v Las Vegas, které ukazují “Bonesovo” chování. Bývalý šampion polotěžké váhy na policisty křičel, že je nenávidí a nemůže uvěřit tomu, že byl zatčen.

“Proč to děláte? To je tak ponižující! Dneska jsem se dostal do Síně slávy a vy mi pak uděláte něco takového, když jdu po ulici.”

Jones se policisty vyptával na jeho osobní údaje a poté mu začal nadávat.

“Nenávidím tě! Nenávidím tě! Nenávidím tě! Ty zasranej nerde! Tak moc tě nenávidím!”

“Člověče, pověs mě, ubliž mi, zabij mě. Co jsem udělal? Černoch se nemůže napít? Dostal jsem se do Síně slávy a vy se ke mně chováte takhle? Přišel jsem sem na slavnostní uvedení do Síně slávy, jsem černoch a mám tu přátele, nic jsem vám neudělal.”

Později Jones začal mlátit hlavou do kapoty vozu, což způsobilo její promáčknutí. Podle policejní zprávy měla Jonesova snoubenka zakrvácené oblečení a na ústech bouli se zaschlou krví. Podle policistů se také bála o Jonesovi mluvit.

Celé video ze zatčení si můžete prohlédnout níže:

Jon Jones se nyní připravuje na návrat do oktagonu UFC, mimo jiné, pod vedením Henryho Cejuda v gymu Fight Ready. Tam se měl setkat s Jiřím Procházkou, který se tam v současné době také připravuje. Jones však zatím nedorazil.

“Bones” věří, že ještě letos bude moci bojovat v kleci největší organizace MMA na světě. Bojovník se připravuje na svůj debut v královské divizi UFC a má ambice stát se šampionem kategorie do 120 kilogramů. Zatím však není známo, kdy, kde a proti komu by se Jonesův debut v těžké váze mohl uskutečnit.

Zdroj: YouTube Las Vegas Review-Journal | BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ