DomůUFCZáběry z loňského zatčení Jona Jonese, kde naříká a spílá policistům. Pak...

Záběry z loňského zatčení Jona Jonese, kde naříká a spílá policistům. Pak se “Bones” udeří hlavou o kapotu auta.

V loňském roce měl Jon Jones další střet se zákonem a byl zatčen policií v Las Vegas. Byl obviněn z ublížení na zdraví a domácího násilí vůči své snoubence Jessie Moses.

Nakonec byl případ odložen. Důsledkem celé situace pak bylo i Jonesovo vyhození z klubu JacksonWink MMA, kde se dlouhá léta připravoval na zápasy v oktagonu UFC.

Nyní se objevily záběry ze zatýkání v Las Vegas, které ukazují “Bonesovo” chování. Bývalý šampion polotěžké váhy na policisty křičel, že je nenávidí a nemůže uvěřit tomu, že byl zatčen.

“Proč to děláte? To je tak ponižující! Dneska jsem se dostal do Síně slávy a vy mi pak uděláte něco takového, když jdu po ulici.”

Jones se policisty vyptával na jeho osobní údaje a poté mu začal nadávat.

“Nenávidím tě! Nenávidím tě! Nenávidím tě! Ty zasranej nerde! Tak moc tě nenávidím!”

“Člověče, pověs mě, ubliž mi, zabij mě. Co jsem udělal? Černoch se nemůže napít? Dostal jsem se do Síně slávy a vy se ke mně chováte takhle? Přišel jsem sem na slavnostní uvedení do Síně slávy, jsem černoch a mám tu přátele, nic jsem vám neudělal.”

Později Jones začal mlátit hlavou do kapoty vozu, což způsobilo její promáčknutí. Podle policejní zprávy měla Jonesova snoubenka zakrvácené oblečení a na ústech bouli se zaschlou krví. Podle policistů se také bála o Jonesovi mluvit.

Celé video ze zatčení si můžete prohlédnout níže:

Jon Jones se nyní připravuje na návrat do oktagonu UFC, mimo jiné, pod vedením Henryho Cejuda v gymu Fight Ready. Tam se měl setkat s Jiřím Procházkou, který se tam v současné době také připravuje. Jones však zatím nedorazil.

“Bones” věří, že ještě letos bude moci bojovat v kleci největší organizace MMA na světě. Bojovník se připravuje na svůj debut v královské divizi UFC a má ambice stát se šampionem kategorie do 120 kilogramů. Zatím však není známo, kdy, kde a proti komu by se Jonesův debut v těžké váze mohl uskutečnit.

Zdroj: YouTube Las Vegas Review-Journal | BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ