DomůUFCUFC Londýn: Paddy Pimblett opět vítězí před časem. Vargas odklepal škrcení

UFC Londýn: Paddy Pimblett opět vítězí před časem. Vargas odklepal škrcení

Populární Paddy Pimblett si připsal druhé vítězství v oktagonu největší organizace MMA na světě. Na londýnském turnaji UFC “The Baddy” porazil Kazulu Vargase submisí v prvním kole.

Paddy Pimblett hned na začátku zaútočil kopem. Vargas rychle zareagoval zkrácením vzdálenosti a sérií úderů. “Kazula” přitlačil soupeře k pletivu a připsal si úspěšný takedown. Paddy se ocitl na zádech a Vargas začal do Angličana bušit z horní pozice.

Po téměř dvou minutách na zemi se Paddymu podařilo postavit na nohy. Vargas však pokračoval v tlaku na soupeře v klinči u pletiva. Angličan následně dokázal “Kazulu” hodit a nyní to byl Pimblett, kdo získal horní pozici. Pimblett přitiskl Vargase na záda. Ten se pokoušel přetočit a “The Baddy” se mu okamžitě dostal na záda. Nasadil rear naked choke. Vargas odklepal a Paddy si tak připsal své druhé vítězství v oktagonu UFC.

Zdroj: UFC | Twitter UFc Europe | Twitter UFC_Obsessed

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ