DomůUFCPaddy Pimblett o výdělcích v UFC: V Cage Warriors jsem dostával víc!

Paddy Pimblett o výdělcích v UFC: V Cage Warriors jsem dostával víc!

Paddy Pimblett, bývalý šampion Cage Warriors v pérové váze, kterého čeká už tuto sobotu debut v oktagonu UFC přiznal, že za zápasy pod hlavičkou amerického giganta dostane méně peněz než dostával v Cage Warriors.

Zdroj: UFC

Paddy Pimblett bude debutovat v UFC 4. září a v oktagonu se utká s Luigim Vendraminim. Anglický bojovník byl hostem pořadu Just Scrap Radio a byl mimo jiné dotázán, zda si v Cage Warrriors vydělal více, než si vydělá nyní pod hlavičkou největší světové organizace MMA.

“Ano a nemá to nic společného se sponzory. Jde o můj základ na zápas. V Cage Warriors jsem dostával více peněz, ale postupem času si na lepší peníze přijdu tady.”

Pimblett si připravuje na debut v oktagonu UFC a slibuje skvělou podívanou. Nejenže chce vyhrát, ale chce svého soupeře ukončit hned v prvním kole.

Angličan je bývalým šampionem Cage Warriors v pérové váze. Na svém kontě má 19 zápasů, z nichž 16 skončilo jeho vítězstvím.

Zdroj: Just Scrap Radio

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ