DomůEagle FCKhabib vysvětluje, proč jeho organizace Eagle FC nikdy nebude spolupracovat se sázkovými...

Khabib vysvětluje, proč jeho organizace Eagle FC nikdy nebude spolupracovat se sázkovými kancelářemi: Hazardní hry jsou ještě nebezpečnější než alkohol a drogy!

Khabib Nurmagomedov je jedním z nejlepších bojovníků MMA vůbec, a mnozí jej dokonce považují, když ne za absolutně nejlepšího, tak za nejdominantnějšího šampiona. “Orel” byl ještě před několika lety postrachem lehké váhy a svým soupeřům toho v titulových zápasech moc nedovolil.

Po vítězství nad Justinem Gaethjem ukončil profesionální kariéru v MMA (říjen 2020). Netrvalo dlouho a naplno rozjel svou vlastní organizaci Eagle FC. Khabib je známý tím, že má své zásady a principy, kterých se snaží držet po celý život. Do značné míry to vychází z jeho výchovy, víry a kultury, z níž tento skvělý dagestánský bojovník pochází.

Nurmagomedov už vzbudil rozruch například svým jasným a neměnným postojem, že na turnajích Eagle FC nechce žádné ring girls. Ty jsou součástí bojových sportů už dlouho, ale on tyto dívky označil za nepotřebné osoby. Nyní přichází s další ze svých zásad, která se týká hazardních her. Sázkové kanceláře jsou tradičními sponzory různých sportů, MMA nevyjímaje. Ale určitě neuvidíme žádnou sázkovou společnost jako sponzora Eagle FC.

“Máme spoustu dobrých sponzorů, se kterými spolupracujeme a pořádáme akce. Nepotřebujeme bookmakery a sázkové společnosti. Domnívám se, že hazardní hry jsou ještě nebezpečnější než alkohol. Myslím, že využívání hazardu pro reklamní a sponzorské účely je ještě horší, než využívání alkoholu tímto způsobem. Bookmakeři ničí životy celých rodin. Závislost na hazardních hrách může být velmi silná a je stejná jako závislost na drogách. Bylo by to stejné jako propagace drog na turnajích. Podle mého názoru je to na stejné úrovni,” řekl Khabib Nurmagomedov.

Zdroj: MMA Fanatik | YouTube Khabib Nurmagomedov


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ