DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola tipuje bitvu Kozma vs. Buchinger!

Karlos Vémola tipuje bitvu Kozma vs. Buchinger!

Karlos „Terminátor“ Vémola se rozpovídal o titulovém zápase Kozma vs. Buchinger, který proběhne na turnaji OKTAGON 29. Tento souboj bude velmi speciální, a to proto, že Ivan „Buki“ Buchinger zabojuje už o třetí pás organizace a může se tak stát trojnásobným šampionem OKTAGONU.

Zdroj: OKTAGON MMA

„Neblázněte! Buchinger nemůže vyhrát (smích). Stejně jako před zápasem Buchinger vs. Barborík, kdy jsem říkal, že Barborík nemůže vyhrát, tak nyní si jsem jistý, že Buchinger vyhrát nemůže. Kozma je tvrdá sedmdesátsedmička a on jako pérová váha vyhrát nemůže,“ oznámil “Terminátor”.

Pokud by Buchinger vyhrál, tak by následně mohl chtít i čtvrtý titul ve střední váze v souboji proti Karlosovi Vémolovi, kde by byl váhový rozdíl ještě větší.

Karlos Vémola je přitom velkým Ivanovým fanouškem. „Já bych mu to hodně přál, jsem jeho velký fanoušek. Podle mě je to nejlepší slovenský zápasník v historii. Je to skvělý zápasník.“ Uvidíme, jak tento zápas dopadne, ale je jisté, že nás čeká velmi zajímavý duel, který by se mohl dostat do historie tuzemského MMA.

Zdroj: Instagram Fight Live

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ