Karlos Vémola tipuje bitvu Kozma vs. Buchinger!

Karlos „Terminátor“ Vémola se rozpovídal o titulovém zápase Kozma vs. Buchinger, který proběhne na turnaji OKTAGON 29. Tento souboj bude velmi speciální, a to proto, že Ivan „Buki“ Buchinger zabojuje už o třetí pás organizace a může se tak stát trojnásobným šampionem OKTAGONU.

Zdroj: OKTAGON MMA

„Neblázněte! Buchinger nemůže vyhrát (smích). Stejně jako před zápasem Buchinger vs. Barborík, kdy jsem říkal, že Barborík nemůže vyhrát, tak nyní si jsem jistý, že Buchinger vyhrát nemůže. Kozma je tvrdá sedmdesátsedmička a on jako pérová váha vyhrát nemůže,“ oznámil „Terminátor“.

Pokud by Buchinger vyhrál, tak by následně mohl chtít i čtvrtý titul ve střední váze v souboji proti Karlosovi Vémolovi, kde by byl váhový rozdíl ještě větší.

Karlos Vémola je přitom velkým Ivanovým fanouškem. „Já bych mu to hodně přál, jsem jeho velký fanoušek. Podle mě je to nejlepší slovenský zápasník v historii. Je to skvělý zápasník.“ Uvidíme, jak tento zápas dopadne, ale je jisté, že nás čeká velmi zajímavý duel, který by se mohl dostat do historie tuzemského MMA.

Zdroj: Instagram Fight Live

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMA

PŘEČTI SI TAKÉ