DomůCZ/SK MMABoris Marhanský: Leo Brichta nemá s nikým jiným platný kontrakt, tím pádem mu...

Boris Marhanský: Leo Brichta nemá s nikým jiným platný kontrakt, tím pádem mu platí smlouva pouze v RFA!

Obrovský talent domácí MMA scény Leo Brichta měl slušně rozjetou kariéru, když v organizaci OKTAGON MMA téměř sahal po titulové šanci. Nyní se však už nějakou dobu řeší kauza, týkající se jeho přestupu ke konkurenční organizaci RFA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Vedení organizace OKTAGON MMA označilo Brichtův přestup do RFA za neplatný, jelikož zápasník měl mít s OKTAGONEM údajně podepsaný kontrakt.

Nyní jsme se však dočkali dalšího vyjádření ze strany RFA, konkrétně jejího hlavního promotéra, kterým je Boris Marhanský.

„Ohledně Lea Brichty nás kontaktoval jeho nový management s tím, že jej můžeme ohlásit na náš první turnaj, který se uskuteční 14. května v Bratislavě. Leův management a jeho právníci si několikrát vyžádali tu údajnou smlouvu, o které druhá organizace tvrdí, že ji má. A ani jednomu požadavku zatím nebylo vyhověno. Mám za to, že právník Lea i odepsal, že pokud do určitého termínu nepošlou onu smlouvu, tak to Leo bude brát, jako že je volný agent. A tak se i stalo. Leo podle nás nemá s nikým jiným platný kontrakt, tím pádem mu platí smlouva u nás,“ oznámil Marhanský v rozhovoru pro server iSport.

Prozradil také, že žádné jednání se zástupci OKTAGONU neproběhlo, i když tomu jsou otevření. Kauza by tak mohla být vyřešena. Uvidíme však, jak se zachová vedení OKTAGONU, které se rozhodně s touto verzí neztotožní.

Již 2. února 2022 chystá RFA další tiskovou konferenci, kde odhalí zbytek již podepsaných bojovníků. Doplní tak startovku chystaného turnaje v Bratislavě, který je v plánu na 14. května.

Zdroj: iSport


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ