DomůCZ/SK MMABoris Marhanský: Leo Brichta nemá s nikým jiným platný kontrakt, tím pádem mu...

Boris Marhanský: Leo Brichta nemá s nikým jiným platný kontrakt, tím pádem mu platí smlouva pouze v RFA!

Obrovský talent domácí MMA scény Leo Brichta měl slušně rozjetou kariéru, když v organizaci OKTAGON MMA téměř sahal po titulové šanci. Nyní se však už nějakou dobu řeší kauza, týkající se jeho přestupu ke konkurenční organizaci RFA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Vedení organizace OKTAGON MMA označilo Brichtův přestup do RFA za neplatný, jelikož zápasník měl mít s OKTAGONEM údajně podepsaný kontrakt.

Nyní jsme se však dočkali dalšího vyjádření ze strany RFA, konkrétně jejího hlavního promotéra, kterým je Boris Marhanský.

„Ohledně Lea Brichty nás kontaktoval jeho nový management s tím, že jej můžeme ohlásit na náš první turnaj, který se uskuteční 14. května v Bratislavě. Leův management a jeho právníci si několikrát vyžádali tu údajnou smlouvu, o které druhá organizace tvrdí, že ji má. A ani jednomu požadavku zatím nebylo vyhověno. Mám za to, že právník Lea i odepsal, že pokud do určitého termínu nepošlou onu smlouvu, tak to Leo bude brát, jako že je volný agent. A tak se i stalo. Leo podle nás nemá s nikým jiným platný kontrakt, tím pádem mu platí smlouva u nás,“ oznámil Marhanský v rozhovoru pro server iSport.

Prozradil také, že žádné jednání se zástupci OKTAGONU neproběhlo, i když tomu jsou otevření. Kauza by tak mohla být vyřešena. Uvidíme však, jak se zachová vedení OKTAGONU, které se rozhodně s touto verzí neztotožní.

Již 2. února 2022 chystá RFA další tiskovou konferenci, kde odhalí zbytek již podepsaných bojovníků. Doplní tak startovku chystaného turnaje v Bratislavě, který je v plánu na 14. května.

Zdroj: iSport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ