DomůUFCBojovníci MMA tipují zápas večera turnaje UFC Londýn: Volkov vs. Aspinall

Bojovníci MMA tipují zápas večera turnaje UFC Londýn: Volkov vs. Aspinall

Již tuto sobotu se největší světová organizace MMA vrací do Evropy, kde uspořádá turnaj UFC Londýn. V hlavním zápase tohoto galavečera uvidíme souboj mezi Alexanderem Volkovem a Tomem Aspinallem.

Domácí Aspinall je před zápasem papírovým favoritem, ale bude stát proti velezkušenému Volkovovi, který bude navíc mít mírnou převahu ve výšce a v rozpětí paží.

Sledovat celý turnaj zdarma můžete také ZDE.

Podaří se britskému bojovníkovi s polskými kořeny zvítězit? A jak vidí výsledek tohoto zápasu jiní zápasníci UFC?

Chris Daukaus, těžká váha UFC: “Tohle je těžký zápas. Myslím, že pokud si Volkov dokáže udržet odstup, tak to zvládne. Aspinall se musí dostat blízko, aby mohl zasazovat těžké rány, je to také jeho první velký krok nahoru. Navíc v Londýně a v hlavním zápase. Vsadím na Volkova, ale není to příliš sebevědomá volba.”

Stephen Thompson, velterová váha UFC: “Volkov, jeho zkušenosti budou rozhodující. Aspinall vypadal dobře a mohl by překvapit, ale myslím, že Volkov.”

Max Griffin, velterová váha UFC: “Aspinall. Volkov v posledních zápasech nevypadal nejlépe a Aspinall na domácí půdě zvítězí.”

Terrance McKinney, lehká váha UFC: “Myslím, že Volkov. Jeho zkušenosti a parametry budou pro Aspinalla příliš velkým soustem.”

Dustin Jacoby, polotěžká váha UFC: “Tom Aspinall. Rád se na něj dívám, je velmi rychlý a nepolapitelný a svou rychlost může využít k vítězství.”

Kyle Daukaus, střední váha UFC: “Bude to opatrný souboj, ale větší klec a zkušenosti hrají ve prospěch Volkova, takže si myslím, že Volkov to zvládne.”

Brian Kelleher, bantamová váha UFC: “Aspinall je velmi rychlý a mrštný bojovník těžké váhy a je kolem něj hodně humbuku. Přikláním se na jeho tranu, protože jeho rychlost bude proti Volkovovi rozhodující. Navíc může kombinovat striking a wrestling.”

Julian Erosa, pérová váha UFC: “Byl jsem na několika Aspinallových kartách a v UFC vypadal dobře. Vsadím na Aspinalla, bude bojovat na domácí půdě a navíc má rychlost a skvělý box.”

Cody Durden, muší váha UFC: “Aspinall je v laufu a myslím, že to zvládne.”


Bojovníci tipující Alexandra Volkova: Chris Daukaus, Stephen Thompson, Terrance McKinney, Kyle Daukaus.

Bojovníci tipující Toma Aspinalla: Max Griffin, Dustin Jacoby, Cody Durden, Julian Erosa, Brian Kelleher.

Zdroj: BJ Penn

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ