DomůCZ/SK MMAMichal Martínek svého soupeře deklasoval v postoji a připsal si vítězný debut...

Michal Martínek svého soupeře deklasoval v postoji a připsal si vítězný debut v KSW

Michal Martínek nedal na galavečeru KSW 71 v Toruni svému polskému soupeři sebemenší šanci a připsal si úspěšný debut v jedné z největších evropských organizací MMA.

V souboji dvou debutantů si na galavečeru KSW 71 v Toruni Michal Martínek (10-3) suverénně poradil s Filipem Stawowym (9-3).

Martínek se od začátku dobře hýbal a svým pohybem prakticky eliminoval veškeré snahy polského zápasníka o nějaký souvislejší tlak. Navíc se mu podařilo několikrát soupeře zasáhnout přesnými direkty.

Český bojovník vypadal opravdu dobře. Kontroloval vzdálenost a dobrým pohybem se vyhýbal Polákovým úderům. Dokázal se prosadit z kontrů.

Začátek druhého kola patřil mnohem rychlejšímu a pohyblivějšímu Martínkovi, který svého soupeře mnohokrát přesně zasáhl. Polákova tvář se zalila krví.

Stawowy nesložil zbraně, snažil se vyvinout tlak, ale moc z toho nebylo. Martínek ho dále rozebíral rychlými a přesnými údery z kontrů.

Martínek nic neubral ze své převahy ani ve třetím kole. Byl skvělý na nohou a snadno se mu dařilo převyšovat pomalého Poláka svým pohybem. Martínkova taktika byla evidentní – udeřit a ustoupit stranou, případně využívat kontrů.

Stawowy však neustále vyvíjel tlak a pokoušel se o údery v kombinacích. Rychlostně byl však rozhodně pomalejší než Martínek. V závěru zápasu Polák přitiskl Čecha na pletivo, kde útočil krátkými údery. Nemělo to však žádný význam.

Rozhodčí hodnotili zápas 3 x 30-27 ve prospěch Michala Martínka, který si tak připsal úspěšný debut na řece Visle. A co je nejdůležitější, Michal podal opravdu skvělý výkon. Gratulujeme!

Zdroj: KSW MMA | Twitter KSW MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ