DomůCZ/SK MMAMichal Martínek svého soupeře deklasoval v postoji a připsal si vítězný debut...

Michal Martínek svého soupeře deklasoval v postoji a připsal si vítězný debut v KSW

Michal Martínek nedal na galavečeru KSW 71 v Toruni svému polskému soupeři sebemenší šanci a připsal si úspěšný debut v jedné z největších evropských organizací MMA.

V souboji dvou debutantů si na galavečeru KSW 71 v Toruni Michal Martínek (10-3) suverénně poradil s Filipem Stawowym (9-3).

Martínek se od začátku dobře hýbal a svým pohybem prakticky eliminoval veškeré snahy polského zápasníka o nějaký souvislejší tlak. Navíc se mu podařilo několikrát soupeře zasáhnout přesnými direkty.

Český bojovník vypadal opravdu dobře. Kontroloval vzdálenost a dobrým pohybem se vyhýbal Polákovým úderům. Dokázal se prosadit z kontrů.

Začátek druhého kola patřil mnohem rychlejšímu a pohyblivějšímu Martínkovi, který svého soupeře mnohokrát přesně zasáhl. Polákova tvář se zalila krví.

Stawowy nesložil zbraně, snažil se vyvinout tlak, ale moc z toho nebylo. Martínek ho dále rozebíral rychlými a přesnými údery z kontrů.

Martínek nic neubral ze své převahy ani ve třetím kole. Byl skvělý na nohou a snadno se mu dařilo převyšovat pomalého Poláka svým pohybem. Martínkova taktika byla evidentní – udeřit a ustoupit stranou, případně využívat kontrů.

Stawowy však neustále vyvíjel tlak a pokoušel se o údery v kombinacích. Rychlostně byl však rozhodně pomalejší než Martínek. V závěru zápasu Polák přitiskl Čecha na pletivo, kde útočil krátkými údery. Nemělo to však žádný význam.

Rozhodčí hodnotili zápas 3 x 30-27 ve prospěch Michala Martínka, který si tak připsal úspěšný debut na řece Visle. A co je nejdůležitější, Michal podal opravdu skvělý výkon. Gratulujeme!

Zdroj: KSW MMA | Twitter KSW MMA


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ