DomůUFCAmanda Nunes vysvětluje, proč opustila American Top Team

Amanda Nunes vysvětluje, proč opustila American Top Team

Amanda Nunes, jedna z nejlepších bojovnic v historii smíšených bojových umění, se před nedávnem rozhodla opustit American Top Team (ATT), kde se dlouhá léta připravovala na své zápasy. Nyní vysvětlila, co ji k tomu vedlo.

Amanda Nunes se nyní zúčastní 30. ročníku show The Ultimate Fighter (TUF), kde bude spolu s Juliannou Penou působit jako trenérka. Po skončení show bude mít Amanda příležitost oplatit Julianně šokující prohru z prosincového turnaje UFC 269.

Právě po této prohře Brazilka oznámila, že se už nebude připravovat na zápasy v ATT. V rozhovoru pro ESPN prozradila důvody svého rozhodnutí.

“Jak už jsem řekla, po skončení kariéry chci být trenérkou. Když jsem řekla, že chci otevřít své tréninkové zařízení, neříkám, že chci otevřít veřejnou tělocvičnu. Chci si vytvořit soukromé místo pro přípravu. Místo, kde se budu připravovat a kde pak budu trénovat jiné. Když mám začít od začátku, pak některé věci udělám tak, jak chci. Bude to prostě podle mého. Včetně celé mé přípravy.”

Z vyjádření “Lvice” lze vycítit, že důvody své prohry s Juliannou Penou vidí právě v ATT.

Amanda Nunes (21-5 MMA) dodala, že před odvetou cítí potřebu změnit prostředí, a doufá, že jí to pomůže soustředit se na úkol, kterým je pomsta “Venezuelské lišce” za první prohru v kariéře od září 2014. Od té doby až do zápasu s Peňou vyhrála 12 zápasů v řadě. Během této doby porazila například Mieshu Tate, Valentinu Shevchenko, Rondu Rousey a Cris Cyborg.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ