DomůCZ/SK MMAMartin Buday o titulové výhře: Nechtěl jsem se pouštět do přestřelek. Plán...

Martin Buday o titulové výhře: Nechtěl jsem se pouštět do přestřelek. Plán byl unavit jej a pak převzít iniciativu

Titul šampiona těžké váhy je po turnaji OKTAGON 25 na Slovensku. V souboji s Kamilem Mindou (7-2) jej získal zápasník trnavského SFG Martin Buday (8-1).

Zdroj: OKTAGON MMA

Svěřenec Attily Végha porazil Kamila Mindu po povedené kombinaci ve druhém kole. Podařilo se mu to i přesto, že naposledy bojoval v kleci před osmnácti měsíci. Pak se potýkal se zraněními a dlouhodobými zdravotními problémy po překonání nemoci COVID-19.

Nový šampion okomentoval svůj výkon na tiskové konferenci po turnaji:

“Byly tam samozřejmě nějaké chyby, ale vítězství je doma a to je důležité. Psychicky jsem byl velmi dobře připraven, za což děkuji svému mentálnímu kouči Radku Ševčíkovi, takže určitě budeme spolupracovat i v budoucnu.”

“Plán byl takový, že se s ním nebudu pouštět do žádných přestřelek. Na konci prvního kola jsem už cítil, že začíná být unavený, a to byla naše taktika – unavit jej a pak převzít iniciativu.”

Vítězství bylo pro Budaye důležité i z jiného důvodu. Talentovaný bojovník těžké váhy by se měl na podzim objevit v programu Dana White´s Contender Series, kde bude bojovat o smlouvu v prestižní americké organizaci UFC. Jeho soupeřem bude neporažený Hugo Cunha z Brazílie. K zápasu by mělo dojít 12. října.

Jak sám říká, na dlouhou pauzu to před takovou velkou výzvou nevypadá a uvažuje také o zahraničním přípravném kempu.

“Teď si dám asi týden pauzu a pak se vrátím do tréninku. Plánuji také kemp v zahraničí, rád bych odcestoval do USA.

Zdroj: OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ