Conor McGregor: Pro UFC jsem nepostradatelný

Conor McGregor vyvrací myšlenku, že by v případě prohry na turnaji UFC 264 odešel do důchodu a říká, že tady bude věčně, protože pro UFC je a vždy bude nepostradatelný.

Zdroj: UFC

Někteří fanoušci si myslí, že pokud Conor McGregor prohraje s Dustinem Poirierem, mohlo by to znamenat konec jeho kariéry. Irský bojovník však dal jasně najevo, že to vůbec nemá v plánu a že bude bojovat ještě mnoho let.

McGregor má před turnajem UFC 264 z posledních tří soubojů zápasovou bilanci 1-2. I když ony dvě prohry zaznamenal v duelech s nejlepšími zápasníky lehké váhy UFC, fanoušky to přesto přimělo přemýšlet nad tím, zda by druhá prohra s Dustinem Poirierem v řadě mohla znamenat konec jeho kariéry.

V nedávném rozhovoru Conor tuto myšlenku vyvrátil s tím, že MMA miluje a plánuje být zápasníkem ještě mnoho let. Na otázku novinářů, zda ho UFC potřebuje, odpověděl, že ano a že ho vždy potřebovat bude.

“Budu zápasit ještě hodně dlouho…Budu bojovat, dokud mi nebude 332 let. Budu to dělat až do dne, kdy skončím… Budu pokračovat a tečka. Nikdy se mě nezbavíte. Tento sport je můj. Tohle město – Las Vegas, je moje. Tenhle svět je můj. V sobotu večer to ukážu.”

“Navždy, UFC mě potřebuje navždy. Já jsem tady navždy. Mé úspěchy jsou věčné, mé knokauty jsou věčné, má nadvláda ve dvou divizích je věčná, a to, co přijde, bude také věčné. Jsem pro UFC nepostradatelný!”

“Jsem připraven na válku. Jsem zpátky! A vy víte, co tím myslím. Takže jdeme na to.”

Conor McGregor bude mít šanci dokázat, že je skutečně zpět, až se tento víkend na turnaji UFC 264 potřetí utká s Dustinem Poirierem. A upřímně řečeno, nebude to mít vůbec jednoduché.

Zdroj: MiddleEasy

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA