DomůUFCConor McGregor: Pro UFC jsem nepostradatelný

Conor McGregor: Pro UFC jsem nepostradatelný

Conor McGregor vyvrací myšlenku, že by v případě prohry na turnaji UFC 264 odešel do důchodu a říká, že tady bude věčně, protože pro UFC je a vždy bude nepostradatelný.

Zdroj: UFC

Někteří fanoušci si myslí, že pokud Conor McGregor prohraje s Dustinem Poirierem, mohlo by to znamenat konec jeho kariéry. Irský bojovník však dal jasně najevo, že to vůbec nemá v plánu a že bude bojovat ještě mnoho let.

McGregor má před turnajem UFC 264 z posledních tří soubojů zápasovou bilanci 1-2. I když ony dvě prohry zaznamenal v duelech s nejlepšími zápasníky lehké váhy UFC, fanoušky to přesto přimělo přemýšlet nad tím, zda by druhá prohra s Dustinem Poirierem v řadě mohla znamenat konec jeho kariéry.

V nedávném rozhovoru Conor tuto myšlenku vyvrátil s tím, že MMA miluje a plánuje být zápasníkem ještě mnoho let. Na otázku novinářů, zda ho UFC potřebuje, odpověděl, že ano a že ho vždy potřebovat bude.

“Budu zápasit ještě hodně dlouho…Budu bojovat, dokud mi nebude 332 let. Budu to dělat až do dne, kdy skončím… Budu pokračovat a tečka. Nikdy se mě nezbavíte. Tento sport je můj. Tohle město – Las Vegas, je moje. Tenhle svět je můj. V sobotu večer to ukážu.”

“Navždy, UFC mě potřebuje navždy. Já jsem tady navždy. Mé úspěchy jsou věčné, mé knokauty jsou věčné, má nadvláda ve dvou divizích je věčná, a to, co přijde, bude také věčné. Jsem pro UFC nepostradatelný!”

“Jsem připraven na válku. Jsem zpátky! A vy víte, co tím myslím. Takže jdeme na to.”

Conor McGregor bude mít šanci dokázat, že je skutečně zpět, až se tento víkend na turnaji UFC 264 potřetí utká s Dustinem Poirierem. A upřímně řečeno, nebude to mít vůbec jednoduché.

Zdroj: MiddleEasy

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ