DomůUFCLucie Pudilová, ve svém desátém zápase v UFC, nestačila na Ailin Perez

Lucie Pudilová, ve svém desátém zápase v UFC, nestačila na Ailin Perez

Včera večer se čeští fanoušci opět dočkali svého zástupce v největší světové organizaci UFC, když do boje vyrazila Lucie Pudilová (14-9).

Byl to její desátý zápas v této organizaci, ale bohužel nedopadl podle jejích představ. Její soupeřkou byla Argentinka Ailin Perez, která Lucii porazila na body. Česká bojovnice tak po smolné prohře s Joselyne Edwards nedokázala zvítězit ani tentokrát.

Lucie Pudilová vstoupila do zápasu jako vždy aktivně, ale Perezová byla úspěšnější v kombinacích a poté přenesla boj na zem, kde Lucii kontrolovala. Druhé kolo pokračovalo podobným scénářem a Perezová dominovala.

Ve třetím kole se Lucie Pudilová snažila být aktivní, a přestože se snažila na soupeřku tlačit, ta se úspěšně bránila. V závěru ještě naše bojovnice zahrozila pokusem o submisi, ale nedokázala ho dovést do úspěšného konce. Lucie tak utrpěla druhou prohru v řadě.

Zdroj: UFC | Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ