Jan Blachowicz po vítězství nad Coreym Andersonem: “Čekám na vysněný kontrakt”

Jeden z největších kandidátů na titulový souboj polotěžké váhy UFC, Jan Blachowicz (26-8) očekává jen a bezvýhradně zápas s aktuálním šampionem této váhy, Jonem Jonesem (26-1-1NC).

Embed from Getty Images

Polák v zápase večera na turnaji UFC Rio Rancho knokautoval už v prvním kole Corey Andersona (13-5) a výrazně se tím přiblížil k titulovému utkání o pás šampiona polotěžké váhy.

Jan Blachowicz v rozhovoru pro polskou televizi prozradil své nejbližší plány a neskrýval, že očekává pouze a bezvýhradně smlouvu na titulový zápas s Jonem Jonesem.

“V nejbližších 2-3 týdnech budu odpočívat. Nejdříve poletím do New Yorku relaxovat a pak navštívím staré kamarády a rodinu v Těšíně. Už jsem tam dlouho nebyl. Později se pustím do tréninku a budu čekat na svůj vysněný kontrakt. Nic jiného mě nezajímá.”

“Jsem na takový zápas připravený a dokázal jsem, že si ho zasloužím. Po svém posledním zápase jsem zdravotně v pořádku, potřebuji jen tři týdny odpočinku. Chci ať se to stane! Sdělte mi jen čas a místo. Teď už to není v mé moci. Musí o tom rozhodnout jiní.”

Zdroj:  tvp.pl

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA