DomůUFCHenry Cejudo si je jistý, že Jon Jones Ciryla Gana ukončí: Nemyslím...

Henry Cejudo si je jistý, že Jon Jones Ciryla Gana ukončí: Nemyslím si, že se zápas dostane do čtvrtého kola

Henry Cejudo tvrdí, že Jon Jones “Bon Gamina” porazí během prvních tří kol.

Bývalý dvojnásobný šampion UFC Henry Cejudo predikuje zápas mezi Jonem Jonesem, který se vrací po tříleté pauze a zároveň debutuje v nové váhové kategorii, a bývalým prozatímním šampionem těžké váhy Cirylem Ganem.

Navzdory Jonesově dlouhé zápasové pauze se “Triple C” domnívá, že “Bones” má dostatek schopností na to, aby francouzskému bojovníkovi připravil první prohru před časem.

“Z celého srdce věřím, že Jon Jones nad Cirylem Ganem nejen zvítězí, ale porazí jej na submisi nebo ho ukončí údery. Nemyslím si, že se tento zápas dostane dále, než do třetího kola,” uvedl Cejudo na svém kanálu na YouTube.

Bývalý dvojnásobný šampion UFC ještě dodal, že pokud Jones Gana ukončí, nemělo by už být pochyb o tom, kdo je jedničkou rankingu P4P (žebříčku bez podílu vah).

Připomeňme, že v současné době pozici lídra zmíněného žebříčku stále drží Alexander Volkanovski.

Jones a Gane se spolu utkají v hlavním zápase galavečera UFC 285, který se koná 4. března v T-Mobile Areně v Las Vegas.

Zdroj: YouTube Henry Cejudo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ