DomůUFCČeká nás návrat Henryho Cejuda do oktagonu UFC?

Čeká nás návrat Henryho Cejuda do oktagonu UFC?

Henry Cejudo (16-2) ohlásil před několika měsíci odchod do sportovního důchodu. Nadále však zůstává neobyčejně aktivní na sociálních sítích, kde komentuje veškeré dění v UFC.

Zdroj: MMAnytt.se, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Americký zápasník v rozhovoru pro ESPN řekl, že se vrátí do oktagonu UFC a vyjádřil velký zájem utkat se s Petrem Yanem i současným šampionem bantamové váhy Aljamainem Sterlingem, kteří se spolu utkali minulý víkend na turnaji UFC 259, kde po diskvalifikaci Rusa zvítězil “Funk Master” Sterling.

“Chtěl bych se s nimi utkat najednou. Chtěl bych je oba porazit. Buďte připraveni. “Triple C” je zpátky.”

Je těžké se domýšlet, jestli jde jen o Cejudovu provokaci nebo to s návratem myslí vážně. V minulosti už několikrát svůj návrat ohlašoval, ale zatím k němu nedošlo. V kuloárech se však hovoří o tom, že pokud přijde lákavá finanční nabídka ze strany UFC, Cejudo se vrátí.

Henry Cejudo je bývalý skvělý zápasník, volnostylař, který v roce 2008 získal na olympijských hrách zlatou medaili.

Na UFC 227 porazil na body Demetria Johnsona (30-3-1). V posledních šesti po sobě jdoucích zápasech nenašel přemožitele. Naposledy jsme jej mohli vidět v akci na turnaji UFC 249, kde porazil TKO Dominicka Cruze (23-3).

Zdroj: Twitter ESPN MMA | BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ