DomůUFCUFC Londýn: Neporažený Ilia Topuria tvrdě vypnul Jaie Herberta a vyzval Paddyho...

UFC Londýn: Neporažený Ilia Topuria tvrdě vypnul Jaie Herberta a vyzval Paddyho Pimbletta

Ilia Topuria, během turnaje UFC Londýn, tvrdě knokautoval Jai Herberta. A pak vyzval Paddyho Pimbletta.

Neporažený Ilia Topuria (MMA 12-0) sice nejprve okusil tvrdost Herbertovi (MMA 11-4) nohy, která jej zasáhla do hlavy, ale pak si vytvořil tlak, díky kterému přitiskl svého soupeře na pletivo a během pěkné výměny jej knokautoval tvrdým úderem pravačkou.

“El Matador” si po vítězství v zápase nebral servítky, když vyzval Paddyho Pimbletta, s nímž se dostal do konfliktu ještě před londýnským galavečerem.

Zdroj: UFC | Twiter UFC Europe | Twitter FTB_VIDS | Twitter NeoValeTudo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ