Khabibova reakce na Emelianenkův knokaut: Fandil jsem Fedorovi z celého srdce!

Fedor Emelianenko v sobotu večer v Moskvě připomněl všem fanouškům, proč jeho zápasy kdysi elektrizovaly celý svět MMA a dodnes je mnohými považován za nejlepšího bojovníka všech dob.

Zdroj: UFC

V zápase večera, na turnaji BELLATOR 269, „The Last Emperor“ pěknou a především rychlou kombinací, těžce knokautoval favorizovaného Tima Johnsona.

„Majstrštyk“ 45leté legendy sledoval hned u klece o deset let mladší, bývalý neporažený šampion UFC v lehké váze, Khabib Nurmagomedov. Jeho reakci na knokaut bývalého šampiona PRIDE zaznamenal novinář Igor Lazorin.

Chvíli po knokautu se „Dagestánského orla“ Lazorin zeptal, zda pro něj bylo těžké nebýt během Emelianenkova zápasu nervózní.

„Fandil jsem Fedorovi z celého srdce,“ odpověděl Khabib. „Vždycky jsem nervózní… I když stojím v rohu, jsem vždycky nervózní.“

„Na pětačtyřicátníka je velmi rychlý,“ dodal Khabib.

Khabib Nurmagomedov byl na turnaji v Moskvě přítomen, protože předtím na stejném galavečeru stál v rohu Usmana Nurmagomedova, který si rychle poradil s Patrikem Pietilou, když už v prvním kole finského bojovníka ukončil submisí.

Pro Fedora Emelianenka bylo vítězství nad Timem Johnsonem druhým v řadě a čtvrtým z posledních pěti zápasů. Po zápase přiznal, že to byl jeden z nejdůležitějších zápasů v jeho kariéře. Když se ho však po zápase novináři zeptali na jeho možný odchod do důchodu, „The Last Emperor“ odpověděl, že se prozatím do důchodu nechystá.

Zdroj: BJ Penn | Twitter BELLATOR MMA | Twitter Bruno Massami

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
BellatorVideaZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ