DomůCZ/SK MMAPirát Krištofič vs. Alex Cverna na Fight Night Challenge!

Pirát Krištofič vs. Alex Cverna na Fight Night Challenge!

Fanoušky oblíbený slovenský zápasník Samuel Pirát Krištofič se nám představí ještě do konce tohoto roku! A to 27. 12. 2021 na boxerském turnaji Fight Night Challenge. Jeho soupeřem bude těžká váha Alexander Cverna.

Pirát měl podle původního plánu bojovat 30.12. na turnaji OKTAGON 30 v titulovém zápase s vyzyvatelem Patrikem Kinclem. Kvůli covidovým opatřením byl však zápas odložen na únorový turnaj OKTAGON 31. Nyní jsme se ale dozvěděli, že Piráta ještě do konce roku uvidíme, a to v boxerském zápase na Fight Night Challenge, což je nová organizace, která úzce spolupracuje s SFG, tedy gymem, kterého je Pirát součástí. Velkým překvapením je jeho soupeř. Tím by měla být těžká váha Alex Cverna, který měl na 4.12. domluvený zápas v MMA, ale z důvodu onemocnění covidem byl nucen ze souboje odstoupit. Čeká nás tedy velmi nečekaný, ale o to zajímavější zápas.

Hlavním zápasem večera je souboj, který završí trilogii mezi Atillou Véghem a Emanuelem Newtonem, tedy borci, kteří se spolu dvakrát utkali v organizaci BELLATOR MMA. Dále se představí například Gábor Boráros, který se utká se zpěvákem Rytmusem, Denis Farkaš, Jakub Gazdík nebo Laky Royal. Jedná se jednoznačně o zajímavý turnaj, který můžete sledovat skrze PPV. Jeho cena je aktuálně 9,99 euro.

Zdroj: Instagram Fight Night Challenge


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ