DomůCZ/SK MMAPirát Krištofič vs. Alex Cverna na Fight Night Challenge!

Pirát Krištofič vs. Alex Cverna na Fight Night Challenge!

Fanoušky oblíbený slovenský zápasník Samuel Pirát Krištofič se nám představí ještě do konce tohoto roku! A to 27. 12. 2021 na boxerském turnaji Fight Night Challenge. Jeho soupeřem bude těžká váha Alexander Cverna.

Pirát měl podle původního plánu bojovat 30.12. na turnaji OKTAGON 30 v titulovém zápase s vyzyvatelem Patrikem Kinclem. Kvůli covidovým opatřením byl však zápas odložen na únorový turnaj OKTAGON 31. Nyní jsme se ale dozvěděli, že Piráta ještě do konce roku uvidíme, a to v boxerském zápase na Fight Night Challenge, což je nová organizace, která úzce spolupracuje s SFG, tedy gymem, kterého je Pirát součástí. Velkým překvapením je jeho soupeř. Tím by měla být těžká váha Alex Cverna, který měl na 4.12. domluvený zápas v MMA, ale z důvodu onemocnění covidem byl nucen ze souboje odstoupit. Čeká nás tedy velmi nečekaný, ale o to zajímavější zápas.

Hlavním zápasem večera je souboj, který završí trilogii mezi Atillou Véghem a Emanuelem Newtonem, tedy borci, kteří se spolu dvakrát utkali v organizaci BELLATOR MMA. Dále se představí například Gábor Boráros, který se utká se zpěvákem Rytmusem, Denis Farkaš, Jakub Gazdík nebo Laky Royal. Jedná se jednoznačně o zajímavý turnaj, který můžete sledovat skrze PPV. Jeho cena je aktuálně 9,99 euro.

Zdroj: Instagram Fight Night Challenge

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ