DomůUFCUFC 279: Setkání bojovníků tváří v tvář. Chimaeva fanoušci vypískali a pak...

UFC 279: Setkání bojovníků tváří v tvář. Chimaeva fanoušci vypískali a pak to pořádně schytal od Diaze

Nate Diaz během ceremoniálního vážení řekl, že Khamzat Chimaev neudělal váhu, protože se bál jejich vzájemné konfrontace v oktagonu UFC. Diaz se nyní, v hlavním zápase večera na UFC 279, utká s Tonym Fergusonem.

Chimaev před soubojem s Diazem na UFC 279 fatálně převážil a kvůli “Borzovým” problémům s váhou musela UFC na víkendový galavečer bleskově “překopat” zápasovou kartu. Chimaev se tak nyní utká s Kevinem Hollandem, zatímco Diaz s Tonym Fergusonem.

V rozhovoru s Joe Roganem, během ceremoniálního vážení, se Američan k nastalé situaci vyjádřil, a to způsobem, který je pro něj typickým:

“Tony je tady už dlouho. Měli jsme spolu bojovat už dávno. Khabib je d*vka a Tonyho se bál, stejně jako se mě bojí ta zas*aná d*vka ze včerejška. Dali jsme mu v zákulisí přes držku a on pak nenavážil. Víte, jak to je. Skuteční gangsteři jsou z Kalifornie, z Ameriky. Zkur*ysyni.”

Nate Diaz (20-13 MMA) se v oktagonu neobjevil od loňského června. Na turnaji UFC 263 prohrál jednomyslným rozhodnutím rozhodčích s Leonem Edwardsem, který je současným šampionem UFC ve veltrové váze.

Na konci pátého kola tehdy Diaz Edwardsem mohutně otřásl, když jej dokázal tvrdě zasáhnout, ale na ukončení „Rockyho“ mu už nezbyl čas.

Během své kariéry v oktagonu největší organizace MMA na světě se utkal s Anthonym Pettisem, Conorem McGregorem, Donaldem Cerronem, Jimem Millerem nebo Jorgem Masvidalem. Do UFC vstoupil v červnu 2007, kdy vyhrál 5. ročník programu TUF.

Zdroj: UFC | YouTube UFC | YouTube The Mac Life

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ