DomůUFCDana White vysvětluje, proč nepředal pás Ngannouovi po výhře na UFC 270

Dana White vysvětluje, proč nepředal pás Ngannouovi po výhře na UFC 270

Minulý víkend se uskutečnil skvělý turnaj, který vyvrcholil duelem dvou šampionů těžké váhy mezi Francisem Ngannouem a Cirylem Ganem. Po turnaji se ale tolik nehovoří o výkonech jednotlivých bojovníků, jako o tom, proč po hlavním zápase nepředával pás prezident UFC Dana White, jak je zvykem.

White se neobjevil ani na následující tiskové konferenci. Nyní jsme se dočkali vysvětlení proč.

„Pravdou je, že jsem odešel hned po hlavním předzápase, protože jsem musel v zákulisí vyřešit nějaké věci. Lidé si myslí, že jsem se tak snažil vůči Francisovi vyjádřit neúctu. Však jsem se s ním viděl celý týden před zápasem, vy idi*ti. Podával jsem si s ním ruku, mluvil jsem s ním a byl jsem tam celou dobu i během staredownů. Musel jsem něco vyřešit, takže jsem sprintoval do haly jen v tričku. Prostě jsem Francisovi opasek předat nemohl. Stalo se jen jednou, že jsem od zápasu odešel, protože jsem tam nechtěl být a taky jsem to hned přiznal. Bylo to v Abú Dhabí při souboji Anderson Silva vs. Demian Maia,“ oznámil Dana White.

Rozhodně to však neznamená, že by obě strany našly společnou řeč, jelikož Ngannou po zápase řekl, že mu při vstupu do haly přišel mail, že se s ním UFC bude soudit z toho důvodu, že šampionův manažer jednal s manažerem Jakea Paula. Dále jsou tu samozřejmě spory ohledně nové smlouvy, na které se obě strany nemohou dohodnout. Vzhledem k napjatým vztahům, které mezi šampionem těžké váhy a vedením organizace panují, je velice těžké odhadnout, jak tato jednání dopadnou.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ