Pátek, 9 prosince, 2022
DomůUFCDana White vysvětluje, proč nepředal pás Ngannouovi po výhře na UFC 270

Dana White vysvětluje, proč nepředal pás Ngannouovi po výhře na UFC 270

Minulý víkend se uskutečnil skvělý turnaj, který vyvrcholil duelem dvou šampionů těžké váhy mezi Francisem Ngannouem a Cirylem Ganem. Po turnaji se ale tolik nehovoří o výkonech jednotlivých bojovníků, jako o tom, proč po hlavním zápase nepředával pás prezident UFC Dana White, jak je zvykem.

White se neobjevil ani na následující tiskové konferenci. Nyní jsme se dočkali vysvětlení proč.

„Pravdou je, že jsem odešel hned po hlavním předzápase, protože jsem musel v zákulisí vyřešit nějaké věci. Lidé si myslí, že jsem se tak snažil vůči Francisovi vyjádřit neúctu. Však jsem se s ním viděl celý týden před zápasem, vy idi*ti. Podával jsem si s ním ruku, mluvil jsem s ním a byl jsem tam celou dobu i během staredownů. Musel jsem něco vyřešit, takže jsem sprintoval do haly jen v tričku. Prostě jsem Francisovi opasek předat nemohl. Stalo se jen jednou, že jsem od zápasu odešel, protože jsem tam nechtěl být a taky jsem to hned přiznal. Bylo to v Abú Dhabí při souboji Anderson Silva vs. Demian Maia,“ oznámil Dana White.

Rozhodně to však neznamená, že by obě strany našly společnou řeč, jelikož Ngannou po zápase řekl, že mu při vstupu do haly přišel mail, že se s ním UFC bude soudit z toho důvodu, že šampionův manažer jednal s manažerem Jakea Paula. Dále jsou tu samozřejmě spory ohledně nové smlouvy, na které se obě strany nemohou dohodnout. Vzhledem k napjatým vztahům, které mezi šampionem těžké váhy a vedením organizace panují, je velice těžké odhadnout, jak tato jednání dopadnou.

Zdroj: MMA Fighting

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
84SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ