DomůUFCPokud jde o mě, ty dveře jsou zavřené - Dustin Poirier o...

Pokud jde o mě, ty dveře jsou zavřené – Dustin Poirier o čtvrtém zápase s McGregorem

Má Dustin Poirier vůbec zájem o další zápas s Conorem McGregorem? Zdá se, že nijak zvlášť. “Diamant” upřímně říká, že ho k tomu může přimět jen jedna věc, a to peníze.

Dustin Poirier (28-7) a Conor McGregor (22-6) se spolu zatím utkali třikrát, přičemž dvakrát zvítězil Američan. Každý si však pamatuje, jak skončil jejich poslední zápas. “Notorious” utrpěl vážné zranění již v úvodním kole a bylo po souboji.

Vzhledem k tomu, že příběh tak nebyl svým způsobem řádně dokončen, hned po jejich trilogii se objevilo mnoho spekulací o možném čtvrtém utkání. Obě strany to tehdy nevyloučily. Ale teď, když už uplynul nějaký čas a Poirier měl dostatek času na přemýšlení, zřejmě změnil názor.

“S Conorem máme společnou historii. Bojovali jsme v pérové váze, pak jsme šli o váhu výš, potkali jsme se po sedmi letech a vyhrál jsem. Pravděpodobně s ním už nebudu bojovat. Opravdu nechci. Pokud jde o mě, ty dveře jsou zavřené. Jediný důvod, proč bych to mohl udělat, jsou peníze. Porazil jsem ho dvakrát za sebou. Je ještě něco, co bych mohl zlepšit? Ukončit ho rychleji? Vyhrát kolo 10-7? Co bych mohl zlepšit? Už jsem udělal všechno. Kdybych do toho šel, bylo by to výhradně kvůli penězům.”

Dustin Poirier se naposledy postavil do klece UFC v prosinci loňského roku. Na turnaji UFC 269 nastoupil do titulového zápasu proti Charlesi Oliveirovi (32-8). Úřadující šampion se předvedl v lepším světle a donutil Poiriera ve třetím kole odklepat.

Zatím není jasné, kdy přesně a s kým se v blízké budoucnosti utká. Velmi reálný se však zdá být souboj s Natem Diazem (20-13).

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ