DomůUFCPokud jde o mě, ty dveře jsou zavřené - Dustin Poirier o...

Pokud jde o mě, ty dveře jsou zavřené – Dustin Poirier o čtvrtém zápase s McGregorem

Má Dustin Poirier vůbec zájem o další zápas s Conorem McGregorem? Zdá se, že nijak zvlášť. “Diamant” upřímně říká, že ho k tomu může přimět jen jedna věc, a to peníze.

Dustin Poirier (28-7) a Conor McGregor (22-6) se spolu zatím utkali třikrát, přičemž dvakrát zvítězil Američan. Každý si však pamatuje, jak skončil jejich poslední zápas. “Notorious” utrpěl vážné zranění již v úvodním kole a bylo po souboji.

Vzhledem k tomu, že příběh tak nebyl svým způsobem řádně dokončen, hned po jejich trilogii se objevilo mnoho spekulací o možném čtvrtém utkání. Obě strany to tehdy nevyloučily. Ale teď, když už uplynul nějaký čas a Poirier měl dostatek času na přemýšlení, zřejmě změnil názor.

“S Conorem máme společnou historii. Bojovali jsme v pérové váze, pak jsme šli o váhu výš, potkali jsme se po sedmi letech a vyhrál jsem. Pravděpodobně s ním už nebudu bojovat. Opravdu nechci. Pokud jde o mě, ty dveře jsou zavřené. Jediný důvod, proč bych to mohl udělat, jsou peníze. Porazil jsem ho dvakrát za sebou. Je ještě něco, co bych mohl zlepšit? Ukončit ho rychleji? Vyhrát kolo 10-7? Co bych mohl zlepšit? Už jsem udělal všechno. Kdybych do toho šel, bylo by to výhradně kvůli penězům.”

Dustin Poirier se naposledy postavil do klece UFC v prosinci loňského roku. Na turnaji UFC 269 nastoupil do titulového zápasu proti Charlesi Oliveirovi (32-8). Úřadující šampion se předvedl v lepším světle a donutil Poiriera ve třetím kole odklepat.

Zatím není jasné, kdy přesně a s kým se v blízké budoucnosti utká. Velmi reálný se však zdá být souboj s Natem Diazem (20-13).

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ