DomůUFCMcGregor si bere na mušku Usmana. Ten ho varuje

McGregor si bere na mušku Usmana. Ten ho varuje

Conor McGregor je otevřený možnosti zápasu s Kamaru Usmanem. Irský zápasník se vrátí 18. ledna do klece a utká se s Donaldem Cerronem. Bude to teprve třetí utkání Conora ve weltrové váze. Není však jisté, jestli se v této váhové kategorii nezdrží delší dobu.

Embed from Getty Images

“Chtěl bych se utkat s Jorge Masvidalem, ale nejdu do weltrové váhy jen kvůli němu. Líbí se mi ta váhová divize. Jsou to dobří zápasníci jako Kamaru Usman nebo Colby Covington a já jsem otevřený různým možnostem.”

Conorova slova se setkala s rychlou reakcí Kamaru Usmana:

“Conore, běž si pro porážku od “Cowboye”. Nesni o mistrovském pásu, protože poměrně rychle se to může změnit v noční můru.”

Vypadá to, že bude hodně záležet na výsledku utkání mezi McGregorem a Cerronem. A také na tom, jak se bude vyvíjet situace v této váhové divizi. Například na březen je ohlášeno utkání mezi Leonem Edwardsem a Tyronem Woodleyem v Londýně a tento zápas může hodně napovědět o tom, kdo bude novým uchazečem o titul ve weltrové váze.

Zdroj: Twitter Conor McGregor | Twitter Kamaru Usman

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ