DomůBellatorBellator 257: Vadim Nemkov podruhé porazil Phila Davise. Uhájil pás a postoupil...

Bellator 257: Vadim Nemkov podruhé porazil Phila Davise. Uhájil pás a postoupil do semifinále turnaje Grand Prix

V hlavním zápase večera turnaje Bellator 257 porazil Vadim Nemkov (14-2) v pětikolové bitvě Phila Davise (22-6, 1 N/C). Jednalo se o titulový zápas v polotěžké váze a zároveň čtvrtfinále turnaje Grand Prix.

Zdroj: Sherdog

Od začátku zápasu Nemkov zasypával soupeře množstvím low kicků. Po jedné z kombinací Davise tvrdě zasáhl. Davis však také nebyl pasivní. Pokoušel se Rusa trefovat levými direkty. Ale byl to svěřenec Fedora Emelianenka, který po krátkých kombinacích dokázal Davise několikrát zasáhnout.

Nemkov se pokoušel soupeře strašit vysokými kopy, ale Davis dobře reagoval a stále odpovídal svými direkty. Ruskému zápasníkovi se však podařila krátká kombinace, po které poslal svého soupeře na zem. V dalším průběhu zápasu se Davis snažil dohnat svou ztrátu a šel do porazu. Jeho pokus však Nemkov u pletiva ubránil a navíc přidal pokus o gilotinu. Hodně se bojovalo také v postoji, kde si oba borci vyměňovali tvrdé údery, které však většinou nebyly příliš přesné.

Po většinu zápasu měl převahu Nemkov, který svého soupeře zasypával větším množstvím úderů. Byl také přesnější. Davis trefoval Nemkova mnohem méně. Nemohl na svého soka najít účinný recept. Na konci čtvrtého kola se však přesto Američanovi podařilo zasadit Nemkovovi pár tvrdých úderů.

V posledním kole bylo vidět, že šampionovi docházejí síly. Přesto se stále pokoušel o krátké kombinace. Davis jej pak trefil do rozkroku a následovala pauza. Později se Davis pokoušel o klinče na pletivu, ale ruský bojovník jeho snahám s vypětím sil odolával.

Všichni rozhodčí bodovali 48-47 pro Vadima Nemkova. Ruský zápasník tak uhájil svůj titul a zároveň postoupil do semifinále turnaje Grand Prix, kde se utká s vítězem zápasu Yoel Romero vs. Anthony “Rumble” Johnson.

Zdroj: Bellator | Twitter Bellator


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ