DomůUFCPolicejní vyšetřování Conora McGregora zastaveno pro nedostatek důkazů

Policejní vyšetřování Conora McGregora zastaveno pro nedostatek důkazů

V loňském roce se mediálně hodně propíralo zadržení Conora McGregora v souvislosti s údajným sexuálním obtěžováním. K událostem mělo dojít na Korsice. Nyní se ukazuje, že pro nedostatek důkazů bylo vyšetřování proti irskému zápasníkovi zastaveno.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Připomeňme, že Conor McGregor byl v srpnu loňského roku zadržen francouzskou policií za sexuální obtěžování a exhibicionismus. “The Notorious” byl vyslechnut a poté propuštěn.

Podle nejnovějších informací bylo probíhající vyšetřování nyní zastaveno a celá záležitost se tak nedostane k soudu. Jak sdělila mluvčí Conora McGregora Karen Kessler, součástí vyšetřování francouzských úřadů bylo také zkoumání DNA, které prokázalo, že Conor McGregor je nevinný.

“The Notorious” se tak nyní může v klidu připravovat na svůj další zápas v kleci největší světové organizace MMA. Už v červenci se potřetí v kariéře utká s Dustinem Poirierem (27-6). K zápasu dojde na turnaji UFC 264 v Las Vegas.

Zdroj: TMZ

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ