DomůCZ/SK MMAOKTAGON 25: Kamil Minda a jeho trenér vzkazují soupeři: Jdeme si pro...

OKTAGON 25: Kamil Minda a jeho trenér vzkazují soupeři: Jdeme si pro tebe!

Už v sobotu se Martin Buday utká s polským válečníkem Kamilem Mindou o mistrovský pás těžké váhy organizace OKTAGON MMA. Jejich souboj bude hlavním lákadlem turnaje OKTAGON 25.

Zdroj: OKTAGON MMA

Organizace OKTAGON MMA nabrala obrovské tempo a tuto sobotu uspořádá v Brně už letošní pátý číslovaný turnaj. Hlavní událostí večera bude titulový souboj v těžké váze, ve kterém se představí Kamil Minda a Martin Buday. Polský bojovník si cestu k titulovému zápasu proklestil přes výhry nad Danielem Dittrichem a Kerissonem Lealem a ví, že stojí před největší výzvou své kariéry.

“Buday je nejtěžším protivníkem v mé dosavadní kariéře, ale udělám všechno, abych ten pás získal. Můj soupeř chce vyhrát a jít do UFC, ale já mu zkřížím jeho plány a zaujmu jeho místo.”

“Myslím, že se bude pokoušet získat převahu v postoji, ale já se nedám. Já budu ten, kdo bude neustále útočit! Bude přede mnou chtít utéct z klece, ale já ho utéct nenechám. Před polským King Kongem není úniku!”

Je vidět, že polský ranař je přesvědčený o své výhře a podobně uvažuje i jeho trenér Miroslaw Okninski, který nemá žádných pochyb o tom, že se jeho svěřenec vrátí do Polska s mistrovským pásem.

“Máme jediný cíl a tím je vítězství. První nebo páté kolo, submise, knokaut nebo na body – to je nám jedno. Budayi, jdeme si pro tebe!”

“Jedno je jisté, bude to totální tlak od prvního kola. Budayova hlava to nevydrží. Kamil bude všude. Postoj, wrestling, zem. Buday se nikdy neměřil s někým, kdo dokáže vytvořit takový tlak a psychicky to nevydrží. Pás bude náš. Přivezeme do Polska další skalp. Buday bude ležet, bude bit a bude plakat!”

Sledovat celý turnaj OKTAGON 25 ZDARMA můžete také ZDE.

Zdroj: MMA PL


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ