DomůCZ/SK MMAOKTAGON 25: Kamil Minda a jeho trenér vzkazují soupeři: Jdeme si pro...

OKTAGON 25: Kamil Minda a jeho trenér vzkazují soupeři: Jdeme si pro tebe!

Už v sobotu se Martin Buday utká s polským válečníkem Kamilem Mindou o mistrovský pás těžké váhy organizace OKTAGON MMA. Jejich souboj bude hlavním lákadlem turnaje OKTAGON 25.

Zdroj: OKTAGON MMA

Organizace OKTAGON MMA nabrala obrovské tempo a tuto sobotu uspořádá v Brně už letošní pátý číslovaný turnaj. Hlavní událostí večera bude titulový souboj v těžké váze, ve kterém se představí Kamil Minda a Martin Buday. Polský bojovník si cestu k titulovému zápasu proklestil přes výhry nad Danielem Dittrichem a Kerissonem Lealem a ví, že stojí před největší výzvou své kariéry.

“Buday je nejtěžším protivníkem v mé dosavadní kariéře, ale udělám všechno, abych ten pás získal. Můj soupeř chce vyhrát a jít do UFC, ale já mu zkřížím jeho plány a zaujmu jeho místo.”

“Myslím, že se bude pokoušet získat převahu v postoji, ale já se nedám. Já budu ten, kdo bude neustále útočit! Bude přede mnou chtít utéct z klece, ale já ho utéct nenechám. Před polským King Kongem není úniku!”

Je vidět, že polský ranař je přesvědčený o své výhře a podobně uvažuje i jeho trenér Miroslaw Okninski, který nemá žádných pochyb o tom, že se jeho svěřenec vrátí do Polska s mistrovským pásem.

“Máme jediný cíl a tím je vítězství. První nebo páté kolo, submise, knokaut nebo na body – to je nám jedno. Budayi, jdeme si pro tebe!”

“Jedno je jisté, bude to totální tlak od prvního kola. Budayova hlava to nevydrží. Kamil bude všude. Postoj, wrestling, zem. Buday se nikdy neměřil s někým, kdo dokáže vytvořit takový tlak a psychicky to nevydrží. Pás bude náš. Přivezeme do Polska další skalp. Buday bude ležet, bude bit a bude plakat!”

Sledovat celý turnaj OKTAGON 25 ZDARMA můžete také ZDE.

Zdroj: MMA PL

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ