DomůCZ/SK MMAPrvní akce nové organizace Real Fight Arena je tady - zápasová karta...

První akce nové organizace Real Fight Arena je tady – zápasová karta turnaje Warm Up a kde jej sledovat

Už tento týden, v sobotu 12. března, se uskuteční našlapaný Warm Up turnaj nové organizace Real Fight Arena (RFA), který nabídne 7 zápasů MMA, 4 zápasy REALFIGHT a finále amatérské pyramidy.

Leo Brichta se na cestě za mistrovským titulem utká se zkušeným rakouským zápasníkem Tamirlanem Dadajevem, který v tělocvičně trénuje také se čtvrtým mužem polotěžké váhy UFC Aleksandarem Rakicem. Jeho plán je jasný, a to získat si pozornost československého publika.

Sledovat celý turnaj zdarma můžete také ZDE.

Legendární slovenský obr Tomáš Možný se po pěti letech vrací na domácí půdu! Soupeř z Maroka Benadi mu však návrat zpříjemnit rozhodně nehodlá. Naopak, z Bratislavy si chce odvézt jedině výhru.

Zdroj: Real Fight Arena

Majitel jednoho z nejsilnějších úderů David Hošek už zná jméno svého soupeře. Je to Bartlomiej Gladkowicz, který z předchozích devíti zápasů odešel jako poražený pouze jednou. V kleci nikdy nehodlá nechat výsledek na rozhodčích, o čemž svědčí jeho šest ukončení před limitem. Můžeme se tak těšit na parádní štípanou.

Těšit se můžeme také na souboj o post československé jedničky v Muay Thai do 81 kg. Za Slovensko nastoupí Jakub Benko a za Českou republiku Matěj Kozubovský.

Svou životní formu předvedou i další špičková jména, jako neporažený Dominik Humburger, Michal Zátorský a Štefan “Mutant” Vojčák.

Turnaj RFA začíná v sobotu 12. března v 17:00 a sledovat jej můžete skrze PPV. Cena je 9,90 EUR. Sledovat celý turnaj zdarma můžete také ZDE.

Zdroj: Real Fight Arena

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ