DomůUFCHenry Cejudo o Jiřím Procházkovi: Jsou dvě věci, na kterých by měl...

Henry Cejudo o Jiřím Procházkovi: Jsou dvě věci, na kterých by měl zapracovat

Na blížícím se turnaji UFC 295 se Jiří Procházka utká s Alexem Pereirou o mistrovský pás polotěžké váhy. Henry Cejudo, bývalý šampion UFC, nyní poukázal na dvě věci, které by měl “BJP” zlepšit.

Henry Cejudo, který se v minulosti krátce podílel na přípravě českého bojovníka během jeho kempu v USA, se domnívá, že Procházka by se měl před nadcházejícím zápasem zaměřit především na technické aspekty své obrany.

Jiří Procházka získal mistrovský pás UFC v polotěžké váze v zápase s Gloverem Teixeirou. Po tomto zápase se zranil a uvolnil titul, který se nyní bude snažit získat zpět.

Před blížícím se zápasem poskytl bývalý šampion UFC Henry Cejudo svůj pohled na to, co musí náš bijec ve svých dovednostech zlepšit. V rozhovoru na svém kanálu na YouTube Cejudo uvedl:

“Bez ohledu na to, jak je na tom technicky dobře, jsou dvě oblasti, ve kterých se musí zlepšit. První z nich je obrana v postoji. Myslím, že bezhlavé přijímání úderů v souboji s Alexem Pereirou jej může stát hodně. Druhou oblastí je obrana proti takedownům, protože tady je podle mého, jeho největší slabina.”

Jiří Procházka zůstává v organizaci UFC neporažený, přičemž v jejím oktagonu dosud absolvoval tři zápasy. Porazil Volkana Oezdemira, Dominicka Reyese a Glovera Teixeiru. Všechny před časem.

Zápas mezi Jiřím Procházkou a Alexem Pereirou o mistrovský pás, který uvolnil Jamahal Hill se uskuteční 11. listopadu na UFC 295 v New Yorku.

Zdroj: YouTube Henry Cejudo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ