DomůCZ/SK MMAVšechny potvrzené zápasy turnaje OKTAGON 30!

Všechny potvrzené zápasy turnaje OKTAGON 30!

Jubilejní turnaj OKTAGON 30, který měl přinést velkolepou show v O2 aréně, s titulovým soubojem o pás střední váhy Pirát vs. Kincl, se doslova zmítá v turbulencích změn.

Zdroj: OKTAGON MMA

Kvůli koronavirovým opatřením byl turnaj přesunut do mnohem komornější Zoner BobyHALL v Brně. S místem konání byl také přesunut již zmíněn hlavní tahák. Ten by se měl uskutečnit 26. února, na turnaji OKTAGON 31.

Jediné, co se nezměnilo je datum konání turnaje. 30.12. tak v hlavním zápase večera uvidíme souboj ve střední váze mezi miláčkem publika Matějem Peňázem a Cheickem Konem. Na turnaji bude k vidění i historicky první titulová bitva žen mezi největším českým talentem Terezou Bledou a Brazilkou Mabelly Limou.

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

Potvrzené zápasy turnaje OKTAGON 30:

  • Peňáz vs. Kone
  • Bledá vs. Lima
  • Juráček vs. Pukač
  • Tichota vs. Kareta
  • Kimball vs. Toledo
  • Szabová vs. Rubin
  • Primera vs. Dawa
  • Škvor vs. Azevedo
  • Dittrich vs. Dajčman

Celkově tak máme pro turnaj OKTAGON 30 oznámeno devět zápasů. Je ale možné, že se dočkáme ještě nějakého dalšího souboje. Čeká nás tedy zajímavé zakončení roku, které si rozhodně nemůže žádný fanoušek MMA nechat ujít!

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ