DomůUFCTony Ferguson se chystá na návrat do oktagonu

Tony Ferguson se chystá na návrat do oktagonu

Vše nasvědčuje tomu, že Tonyho Fergusona brzy opět uvidíme v akci. Sedmatřicetiletý oblíbenec fanoušků na sociálních sítích oznámil, že ho nedávno navštívili pracovníci USADA kvůli rutinní dopingové kontrole. Kromě toho prozradil, že se brzy dozvíme podrobnosti o jeho dalším zápasu.

Zdroj: UFC

“Zprávy o zápase přineseme už brzy. Zůstaňte s námi!”

“El Cucuy” (MMA 25-6) je bývalým držitelem prozatímního pásu v lehké váze UFC, který v současné době neprožívá nejlepší období. Aktuálně je po třech těžkých porážkách v řadě. Postupně musel uznat převahu Justina Gaethjeho, Charlese Oliveiry a před čtyřmi měsíci Beneila Dariushe. V průběhu roku se jeho umístění v žebříčku lehké váhy výrazně zhoršilo a v současné době se nachází na šestém místě.

V tuto chvíli není známo, kdy přesně se Tony Ferguson opět představí v oktagonu UFC. Rovněž není známo jméno jeho potencionálního soupeře.

Zdroj: Instagram Tony Ferguson

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ