DomůUFCLeon Edwards před zápasem s Natem Diazem: Ukončím ho před časem

Leon Edwards před zápasem s Natem Diazem: Ukončím ho před časem

Leon Edwards, který se už o tomto víkendu utká s Natem Diazem, je přesvědčený o tom, že v tomto zápase zvítězí. Oba bojovníci se spolu utkají v rámci galavečera UFC 263, který se uskuteční v americkém Glendale.

Zdroj: UFC

Leon Edwards (18-3) a Nate Diaz (20-12) se spolu měli utkat už na turnaji UFC 262, ale Nate se zranil a duel musel být přeložen na galavečer UFC 263. Souboj je mimořádně vypsán na pět kol, ale Edwards je přesvědčený, že Diaze ukončí před časem.

Sledovat zápas Edwards vs. Diaz a celý turnaj UFC 263 zdarma můžete také ZDE.

“Věřím, že ho v zápase ukončím. Skončí to tak, že Nate bude KO a já budu vítězem. Už se nemůžu dočkat.”

Pro Edwardse se jedná o velice důležitý zápas. Pokud porazí nebo dokonce ukončí Nata Diaze před časem, stane se velkou hvězdou. Leon Edwards si toho je vědom a věří, že jestli se mu podaří Diaze porazit, stane se novým titulovým vyzyvatelem ve své váhové divizi.

“Bojovat s Natem je skvělá příležitost. Ale já jsem lepší než on. Jsem techničtější a mám lepší dovednosti. Boj v kleci je to, co mám rád. To, co jsem si vybral. Chci se stát mistrem světa a vítězství nad Natem Diazem ze mě udělá dalšího titulového vyzyvatele.”

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ