DomůUFCCharles Oliveira se chce utkat s Conorem McGregorem v Brazílii

Charles Oliveira se chce utkat s Conorem McGregorem v Brazílii

Charles Oliveira se na turnaji UFC 262 stal šampionem lehké váhy. Populární “doBronx” porazil Michaela Chandlera knokautem ve druhém kole, i když sám měl v tom prvním namále.

Zdroj: UFC

V prvním kole Charles Oliveira přežil těžké Američanovo “bombardování”. Ale ukázal ducha skutečného válečníka. Chandlerův tlak vydržel a na začátku druhého kola jej ukončil.

Bezprostředně po zápase na jeho vítězství zareagoval Conor McGregor, který na sociálních sítích Oliveirovi pogratuloval. Zároveň si však, jak je u něj zvykem, neodpustil provokativní dovětek.

“Blahopřeji Oliveirovi k tomu, že se stal jedenáctým šampionem lehké váhy UFC. Bude zajímavé, kdo bude tím dvanáctým…”

Charles Oliveira s odpovědí dlouho nečekal a už na pozápasové tiskové konferenci poslal irskému bojovníkovi jasný vzkaz.

“Conore, začni řešit Dustina Poiriera. Nejdříve musíš porazit Američana a pak přijeď do Brazílie a já ti ukážu. Moc kecáš. V první řadě změř síly s Dustinem.”

Conor McGregor se s Dustinem Poirierem utká 10. července na turnaji UFC 264 v Las Vegas.

Je zřejmé, že Charles Oliveira by svůj pás šampiona rád hájil před vlastním publikem. Pro nového vyzyvatele, ať už to bude kdokoli, to bude pekelně těžká výzva.

Zdroj: UFC | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ