Šéf UFC kritizoval McGregora za nevybíravé komentáře o Poirierově ženě

Šéfovi UFC se nelíbí, že Conor McGregor slovně napadal manželku Dustina Poiriera a snažil se ji zapojit do psychologické hry před jejich vzájemným zápasem na turnaji UFC 264.

Zdroj: UFC

Conor McGregor je známý nejen svými sportovními úspěchy, ale také svým trash talkem. Před svým posledním zápasem nelichotivě naznačil, že se o něj zajímá manželka Dustina Poiriera. Nepřestal ani po prohraném zápase a v pozápasovém rozhovoru se snažil Poirierovu ženu opět urážet.

Dana White na pozápasové tiskové konferenci řekl, že neslyšel, co Conor řekl bezprostředně po zápase, ale když mu novináři přiblížili, jaká slova McGregor vypustil z úst, šéf UFC reagoval:

“To se mi nelíbí. To není dobré. Manželky a rodiny z toho vynechte. Rodina s tím nemá nic společného.”

Šéf UFC uvedl, že Conor, který si během zápasu zlomil nohu, se v budoucnosti možná utká s Poirierem počtvrté, ale nyní Dustina čeká titulový zápas. Conor McGregor musel podstoupit operaci a v této chvíli zatím není známo, jak dlouho potrvá jeho rehabilitace.


Sleduj turnaj UFC Vegas 31: Makhachev vs. Moises ŽIVĚ a ZDARMA

Návrat Mieshy Tate a jména jako Islam Makhachev, Thiago Moises nebo Mateusz Gamrot slibují kvalitní MMA podívanou SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze 17. na 18.7.


Zdroj: UFC | MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA