DomůUFCŠéf UFC kritizoval McGregora za nevybíravé komentáře o Poirierově ženě

Šéf UFC kritizoval McGregora za nevybíravé komentáře o Poirierově ženě

Šéfovi UFC se nelíbí, že Conor McGregor slovně napadal manželku Dustina Poiriera a snažil se ji zapojit do psychologické hry před jejich vzájemným zápasem na turnaji UFC 264.

Zdroj: UFC

Conor McGregor je známý nejen svými sportovními úspěchy, ale také svým trash talkem. Před svým posledním zápasem nelichotivě naznačil, že se o něj zajímá manželka Dustina Poiriera. Nepřestal ani po prohraném zápase a v pozápasovém rozhovoru se snažil Poirierovu ženu opět urážet.

Dana White na pozápasové tiskové konferenci řekl, že neslyšel, co Conor řekl bezprostředně po zápase, ale když mu novináři přiblížili, jaká slova McGregor vypustil z úst, šéf UFC reagoval:

“To se mi nelíbí. To není dobré. Manželky a rodiny z toho vynechte. Rodina s tím nemá nic společného.”

Šéf UFC uvedl, že Conor, který si během zápasu zlomil nohu, se v budoucnosti možná utká s Poirierem počtvrté, ale nyní Dustina čeká titulový zápas. Conor McGregor musel podstoupit operaci a v této chvíli zatím není známo, jak dlouho potrvá jeho rehabilitace.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ