První informace o zdravotním stavu Dominicka Reyese po brutálním knokautu Jiřího Procházky

Hlavní událostí víkendového turnaje UFC byl souboj v polotěžké váze mezi Dominickem Reyesem a Jiřím Procházkou. Parádní zápas byl plný skvělých okamžiků. Oba bojovníci nakonec dostali bonus za zápas večera.

Zdroj: UFC

V souboji zvítězil Jiří Procházka, který svého soupeře knokautoval ve druhém kole. Pád bezvládného těla Dominicka Reyese na zem, po tvrdém loktu z otočky, vypadal opravdu hrozivě.

Nyní se objevily první informace o zdravotním stavu Dominicka Reyese. Jak prostřednictvím sociálních sítí informoval novinář portálu MMA Junkie Mike Heck, bývalý titulový vyzyvatel je oteklý a pohmožděný. Vzhledem k tomu, jak hrozně celá situace vypadala, je v pořádku a cítí se dobře. Je však zklamaný, že prohrál.

Dominick Reyes (12-3) prohrál v titulovém souboji na turnaji UFC 247 s Jonem Jonesem. Poté dostal další šanci na zisk pásu šampiona, ale na turnaji UFC 253 nestačil na Jana Blachowicze. Prohra s Jiřím Procházkou je tedy třetí porážkou Reyese v řadě. 31letý Američan je aktuálně “trojkou” žebříčku UFC v polotěžké váze. Je však velmi pravděpodobné, že při nejbližší aktualizaci rankingu o tuto pozici přijde.

Všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete sledovat také ZDE.

Zdroj: Twitter Mike Heck

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA