DomůACAACA 132: Michal Martínek na Smoldareva nestačil a prohrál už po 33...

ACA 132: Michal Martínek na Smoldareva nestačil a prohrál už po 33 vteřinách

Michal Martínek (9-3) vstupoval do svého třetího zápasu v organizaci ACA jako mírný outsider. Jeho zkušenějším, vyšším a také těžším soupeřem byl Denis Smoldarev, se skóre 17-8. Estonec má za sebou více než dvojnásobek zápasů v ACA a také zkušenosti z organizace M-1.

Zdroj: OKTAGON MMA

Martínkův zápas v těžké váze vždy sliboval poměrně zajímavou podívanou. Tentokrát to bylo bohužel velmi rychlé, protože Michal Martínek prohrál TKO v prvním kole a první minutě zápasu. Úvodní Smoldarevovy údery okamžitě poslaly Martínka na zem, kde se Michal jen bránil a rozhodčímu nezbylo nic jiného než zápas přerušit.

Mezi českými fanoušky se na sociálních sítích spekulovalo o tom, jestli Michal nedostal hned na začátku Smoldarevovy akce úder hlavou, ale v pozápasovém vyjádření Martínek nic takového nepotvrdil. Každopádně byl z této prohry velice rozladěný. Obzvláště poté, kdy prošel velice těžkým přípravným kempem a cítil se být v životní formě.

Zdroj: Instagram ACA MMA | YouTube ACA MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ