Šéfa UFC ohromil zápas Wilder vs. Fury 3: Přesně tohle box potřeboval

Šéf UFC Dana White je velmi nadšený z boxerského zápasu v těžké váze mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem a říká, že přesně tohle současný box potřeboval.

Zdroj: UFC

O víkendu se uskutečnil titulový zápas těžké váhy boxerské organizace WBC. Tyson Fury se potřetí utkal v ringu s Deontayem Wilderem. Duel se odehrál v T-Mobile Areně v Las Vegas. Střetnutí skončilo v jedenáctém kole, kdy Fury knokautoval Wildera. Tyson Fury tak obhájil mistrovský pás organizace WBC.

Během tiskové konference po slavnostním galavečeru Contender Series byl Dana White na tento boxerský zápas dotázán. A šéf UFC neskrýval své nadšení:

„Box tento zápas potřeboval. Byl to úžasný souboj těžkých vah. Oba do toho dali všechno. Podívejte se, jak bojoval Fury. Padl, vstal a bojoval dál. To je to, co box potřeboval. Jsem rád, že se tento zápas uskutečnil a gratuluji bojovníkům i lidem, kteří se na tomto zápase podíleli.“

Tyson Fury a Deontay Wilder se spolu poprvé utkali v roce 2018 a tehdy zápas skončil nerozhodně. V roce 2020 se uskutečnil druhý zápas, v němž Wilder padl a Fury ho připravil o titul světového šampiona.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ