Bude to krvavý a brutální zápas – Lewis bude v souboji s Blaydesem sázet na drtivou sílu svých úderů

V souboji těžkých vah se Derrick Lewis už o tomto víkendu utká s Curtisem Blaydesem na turnaji UFC v Las Vegas. A Američan slibuje krvavou bitvu, završenou ukončením před časem.

Zdroj: MMAnytt, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Čeká nás nesporně zajímavý souboj dvou stylů. Blaydes se bude snažit utrápit soupeře svým wrestlingem, naproti tomu Lewis bude chtít zápas udržet co nejvíce v postoji, kde bude spoléhat na pekelnou sílu svých úderů.

“Ten zápas bude brutální a krvavý. Cítím, že můžu Curtise zlomit ve třetím kole a ukončím ho.”

Lewis v rozhovoru pro UFC přiznal, že zápas bude o to tvrdší, protože jeho vítěz může dostat šanci na titulový souboj. Dodal také, že mu je osoba jeho soupeře zcela lhostejná.

“To, co mě dělá tak moc nebezpečným, to je síla v mých rukách a vůle zvítězit. Nezajímá mě, kdo je mým protivníkem. Věřím, že mám schopnosti, abych porazil kohokoli.”

K vzájemnému souboji obou borců mělo dojít už v loňském roce, ale Blaydes byl pozitivní na koronavirus, takže nakonec ze zápasu sešlo. Duel byl nakonec sestaven znovu a uskuteční se již o tomto víkendu.

Derrick Lewis má na svém kontě už 20 zápasů v oktagonu UFC. Aktuálně drží šňůru tří výher v řadě. “Black Beast” je také rekordmanem v počtu výher na knokaut v těžké váze největší světové organizace MMA.

Blaydes bojuje pod vlajkou UFC od roku 2016 a prohrál pouze dvakrát. V obou případech to bylo v zápasech s Francisem Ngannou.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA