DomůOstatníManny Pacquiao potvrdil zápas s Conorem McGregorem v boxu

Manny Pacquiao potvrdil zápas s Conorem McGregorem v boxu

Boxerská legenda Manny Pacquiao potvrdil, že se v příštím roce utká v boxerském zápase s bývalým šampionem UFC, Conorem McGregorem. Souboj by se měl uskutečnit na Blízkém východě.

Embed from Getty Images

Podle dostupných informací v současné době probíhají finální jednání týkající se smluv. Velká část výdělku filipínského boxera by měla putovat na pomoc lidem postiženým pandemií COVIDU-19.

Conor McGregor, který na začátku letošního roku, potřetí v průběhu posledních čtyř let, ohlásil odchod do sportovního důchodu, neočekávaně na svém Twitteru napsal, že se utká v boxu s jedním z nejlepších boxerů historie, Mannym Pacquiaem.

A podle všeho se jedná o pravdivou informaci, protože tuto zprávu nyní potvrdil i tým Manny Pacquiaa.

“Potvrzujeme, že jednání mezi oběma stranami probíhají. Manny Pacquiao se příští rok utká s hvězdou UFC, Conorem McGregorem. Velká část výdělků se dostane k lidem, kteří byli na Filipínách postiženi pandemií COVID-19. Naši právníci ladí detaily, které se týkají zápasu. Oba borci začínají s přípravou na tento epický souboj.”

Oba sportovce zastupuje Paradigm Sports a její šéf Auddie Attar potvrdil, že probíhají jednání, ale k k podpisu smluv zatím nedošlo. Podle Attara organizace UFC souhlasí s tím, aby tento souboj proběhl.

Conor McGregor už podobný boxerský souboj absolvoval. V roce 2017 se utkal s neporaženým mistrem světa, Floydem Mayweatherem Jr., v jednom z nejsledovanějších boxerských klání historie. Ir s Mayweatherem prohrál v 1O. kole, ale většinu fanoušků tehdy zaskočil svojí skvělou formou.

Zdroj: The Mac Life

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ