DomůOstatníManny Pacquiao potvrdil zápas s Conorem McGregorem v boxu

Manny Pacquiao potvrdil zápas s Conorem McGregorem v boxu

Boxerská legenda Manny Pacquiao potvrdil, že se v příštím roce utká v boxerském zápase s bývalým šampionem UFC, Conorem McGregorem. Souboj by se měl uskutečnit na Blízkém východě.

Embed from Getty Images

Podle dostupných informací v současné době probíhají finální jednání týkající se smluv. Velká část výdělku filipínského boxera by měla putovat na pomoc lidem postiženým pandemií COVIDU-19.

Conor McGregor, který na začátku letošního roku, potřetí v průběhu posledních čtyř let, ohlásil odchod do sportovního důchodu, neočekávaně na svém Twitteru napsal, že se utká v boxu s jedním z nejlepších boxerů historie, Mannym Pacquiaem.

A podle všeho se jedná o pravdivou informaci, protože tuto zprávu nyní potvrdil i tým Manny Pacquiaa.

“Potvrzujeme, že jednání mezi oběma stranami probíhají. Manny Pacquiao se příští rok utká s hvězdou UFC, Conorem McGregorem. Velká část výdělků se dostane k lidem, kteří byli na Filipínách postiženi pandemií COVID-19. Naši právníci ladí detaily, které se týkají zápasu. Oba borci začínají s přípravou na tento epický souboj.”

Oba sportovce zastupuje Paradigm Sports a její šéf Auddie Attar potvrdil, že probíhají jednání, ale k k podpisu smluv zatím nedošlo. Podle Attara organizace UFC souhlasí s tím, aby tento souboj proběhl.

Conor McGregor už podobný boxerský souboj absolvoval. V roce 2017 se utkal s neporaženým mistrem světa, Floydem Mayweatherem Jr., v jednom z nejsledovanějších boxerských klání historie. Ir s Mayweatherem prohrál v 1O. kole, ale většinu fanoušků tehdy zaskočil svojí skvělou formou.

Zdroj: The Mac Life


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ