DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola prozrazuje, jak je na tom jeho ruka a jaké má...

Karlos Vémola prozrazuje, jak je na tom jeho ruka a jaké má plány!

Karlos Terminátor Vémola zápasil naposledy před necelým rokem. Pak si přivodil zranění ruky, které zhatilo veškeré jeho plány. Několikrát se oddaloval jeho souboj s Pirátem i duel s Marpem.

Vémolovi hrozilo i nucené ukončení kariéry, ale nyní to vypadá, že se situace lepší a “Terminátor” bude brzy zpět.

„Na rezonanci jsem byl, vypadá to super. Doktor mi ještě doporučil, ať dalších šest týdnů nejdu naplno. Abychom to kvůli tomu, že to teď vypadá dobře, neuspěchali. Makám už teď třífázově, na fyzičce, nohách, na všem, ale ostré sparingy začnu až od března. To bude muset stačit. Březen, duben, květen, tři měsíce sparingů. Pokud budu fyzicky ve formě, okamžitě skočím do sparingů, tak by to mělo stačit,“ okomentoval Vémola svůj aktuální zdravotní stav pro server iSport. Také přiznal, že samozřejmě cítí dlouhodobý tréninový výpadek, ale má aktuálně obrovskou chuť do tréninku, takže manko jistě dožene.

Podle posledních informací plánuje Karlos svůj návrat do MMA na Štvanici, kde se tradičně v červenci koná turnaj organizace OKTAGON MMA. Vémola zde naposledy zápasil v létě 2019, když porazil Da Silvu. Loni zde nestartoval, právě kvůli dříve zmíněnému zranění.

Zdroj: iSport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ