DomůUFCUFC on ESPN 8: Alistair Overeem v zápase večera přečkal těžké chvíle...

UFC on ESPN 8: Alistair Overeem v zápase večera přečkal těžké chvíle a porazil Walta Harrise (video)

Alistair Overeem zvítězil v zápase večera turnaje UFC on ESPN 8, který se uskutečnil v americkém Jacksonville. Nizozemec porazil Walta Harrise TKO ve druhém kole.

Embed from Getty Images

Začátek zápasu byl oboustranně opatrný. Walt Harris tlačil a Overeem kroužil po oktagonu. Z ojedinělé akce Alistair trefil z otočky tělo Harrise. Po chvíli se Harrisovi podařilo dostat Overeema pod tlak, sérií tvrdých a rychlých úderů jej poslal na zem a snažil se zápas ukončit před časem. Overeemovi se však podařilo lavinu Harrisových úderů přečkat. Na Alistairově hlavě se objevila velká tržná rána, která silně krvácela. V této chvíli by na Overeema asi moc lidí nevsadilo.

Tři minuty před koncem prvního kola se Harrisovi nepodařil kop na Overeemovu hlavu, při kterém zavrávoral a Overeem nastalé situace ihned využil. Vzal Walta na zem a tam jej postupně zpracovával údery až do konce kola.

Začátek druhého kola přinesl oboustrannou pasivitu. Ani jeden ze zápasníků se prakticky 90 sekund téměř o nic nepokusil. Pak však zaúřadoval Overeem, který high kickem v kombinaci s levou poslal Harrise na zem. A opakovala se situace z prvního kola. “Reem” se dostal Harrisovi na záda a údery pěstí jej pěkně masíroval. Rozhodčí Dan Miragliotta situaci přihlížel zblízka a když po chvíli viděl, že už toho má Walt Harris dost a nevyvíjí žádnou aktivitu, zápas ukončil.

https://twitter.com/i/status/1261866743963795457

Alistair Overeem se touto výhrou vrátil na vítěznou vlnu, která byla přerušena porážkou od Jairzinha Rozenstruika v prosinci 2019. Nizozemec zvítězil ve třech ze svých posledních čtyř zápasů.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Europe | Twitter @mma21plus | Twitter ImShannonTho

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ