DomůUFCOliveirův trenér: Charles se během přípravy na zápas s Chandlerem zranil

Oliveirův trenér: Charles se během přípravy na zápas s Chandlerem zranil

Diego Lima, trenér šampiona lehké váhy UFC Charlese Oliveiry řekl, že brazilský bojovník se během přípravy na titulový zápas proti Michaelu Chandlerovi zranil.

Zdroj: UFC

Charles Oliveira (31-8) na turnaji UFC 262 knokautoval ve druhém kole Michaela Chandlera (22-6) a stal se novým šampionem UFC v lehké váze. Jak řekl Oliveirův trenér Diego Lima, plán na zápas s Chandlerem měl být založený na kopech, ale tato strategie přišla vniveč poté, kdy si “do Bronx” během přípravy na zápas poranil nohu.

“Charles uklouzl a poranil si nohu, takže jsme nemohli kopat. Začali jsme trénovat kopy až dva týdny před zápasem a přitom bylo kopání jednou z těch věcí, které jsme v zápase chtěli provádět nejvíce. Ale s Charlesem to nijak neotřáslo. Je neuvěřitelné, jak je psychicky odolný.”

Charles Oliveira se při své první obhajobě pásu šampiona pravděpodobně utká s vítězem souboje mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem, který je naplánován na 10. července.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ