DomůUFCNeporažený supertalent Muhammad Mokaev podepsal kontrakt s UFC!

Neporažený supertalent Muhammad Mokaev podepsal kontrakt s UFC!

Organizace UFC oznámila, že podepsala smlouvu s Muhammadem Mokaevem (MMA 6-0-1). Jednadvacetiletý mladík bude v nadcházejících měsících debutovat pod hlavičkou světového giganta MMA.

Zdroj: UFC

“The Punisher” vybojoval své první zápasy v amatérském MMA v roce 2015. V té době mu tedy bylo pouhých 15 let. Následující zápasy ukázaly, že to tento bojovník může ve své kariéře dotáhnout daleko. Více než 20 amatérských MMA zápasů, všechny vyhrané dominantním stylem. Během své amatérské kariéry v bojových sportech získal Mokaev 2 tituly mistra světa IMMAF, 2 tituly mistra Evropy IMMAF, stal se evropským šampionem v BJJ a šestinásobným britským šampionem ve wrestlingu.

Dagestánec reprezentující Velkou Británii debutoval v profesionálním MMA v srpnu 2020 na turnaji BRAVE CF 37, kde porazil Glenna McVeigha jednomyslným rozhodnutím. V dalších zápasech porazil Jamieho Kellyho, Davea Jonese, Abdula Husseina a Blaina O’Driscolla. Jediný zápas, který neskončil Mokaevovým vítězstvím, byl zápas s Ibragimem Navruzovem na turnaji BRAVE CF 51, který skončil výsledkem “no contest” po náhodném kopu do rozkroku.

Muhammad Mokaev dosud bojoval v kohoutí a muší váze.

Zdroj: Twitter UFC


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ