DomůUFCNeporažený supertalent Muhammad Mokaev podepsal kontrakt s UFC!

Neporažený supertalent Muhammad Mokaev podepsal kontrakt s UFC!

Organizace UFC oznámila, že podepsala smlouvu s Muhammadem Mokaevem (MMA 6-0-1). Jednadvacetiletý mladík bude v nadcházejících měsících debutovat pod hlavičkou světového giganta MMA.

Zdroj: UFC

“The Punisher” vybojoval své první zápasy v amatérském MMA v roce 2015. V té době mu tedy bylo pouhých 15 let. Následující zápasy ukázaly, že to tento bojovník může ve své kariéře dotáhnout daleko. Více než 20 amatérských MMA zápasů, všechny vyhrané dominantním stylem. Během své amatérské kariéry v bojových sportech získal Mokaev 2 tituly mistra světa IMMAF, 2 tituly mistra Evropy IMMAF, stal se evropským šampionem v BJJ a šestinásobným britským šampionem ve wrestlingu.

Dagestánec reprezentující Velkou Británii debutoval v profesionálním MMA v srpnu 2020 na turnaji BRAVE CF 37, kde porazil Glenna McVeigha jednomyslným rozhodnutím. V dalších zápasech porazil Jamieho Kellyho, Davea Jonese, Abdula Husseina a Blaina O’Driscolla. Jediný zápas, který neskončil Mokaevovým vítězstvím, byl zápas s Ibragimem Navruzovem na turnaji BRAVE CF 51, který skončil výsledkem “no contest” po náhodném kopu do rozkroku.

Muhammad Mokaev dosud bojoval v kohoutí a muší váze.

Zdroj: Twitter UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ